Wpis z mikrobloga

wchodzi Luis Enrique do kadry Hiszpanii
-Buenos días
-Buenos días #!$%@? PO hiszpańsku NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST ANSU FATI
-HEHE PATRZCIE JAKI młodziutki xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ
- O! A TU MAMY SERIO RAMOSA KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO? MOCNY, SOLIDNY STOPER, REAL MADRYT TE SPRAWY
- A TU ERIC GARCIA. 19 lat PROSZĘ PAŃSTWA, PAN SIĘ PRZESUNIE panie Ramos, MŁODY SE ZAGRA
- I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE.

a Podolinski. #!$%@?
-chlip chlip ten Walukiewicz taki młody, ma tak ciężko
-dasz mu zadebiutować to jeszcze popełni błąd
-ehhh we Włoszech sie będą śmiać
-a nie mogą
-Borek uplastycznij mi coś
-trzymaj się Brzęczek
-będę do ciebie pisać
-kocham cię ehhh

#misjafutbol
#kanalsportowy
Pobierz danieloff - wchodzi Luis Enrique do kadry Hiszpanii
-Buenos días
-Buenos días #!$%@...
źródło: comment_1599582088qyS5YYpC3TGc8Bd1pCrX44.jpg
  • 5
@danieloff:
Bo w Polsce młodym sie sufit zwalił na głowę i mają 23 lata i już chcieliby grać, bić rożne, wolne i dryblować w czasie meczu, a młody musi znać swoje miejsce w szeregu - na szczęście w polskich szatniach są tacy goście jak Krzysiek Mączyński i pilnują żeby młodzi nie zaczynali się panoszyć. Do 25 roku życia ponosisz pachołki i piłki z treningu, a potem ewentualnie powąchasz plac, ale raczej
@danieloff: dawno nie słyszałem bardziej kretyńskiego argumentu niż ten, że "yy lepiej nie wystawiać pary stoperów Walukiewicz - Glik, bo Włosi będą ten mecz oglądać i jak zagrają #!$%@?, to mogą mieć pod górkę", jest to tak absurdalne, że szkoda gadać. niby co - jakiś randomowy Włoch spotkawszy Walukiewicza w restauracji będzie mu DOKUCZAŁ? trener będzie podejmował decyzje na podstawie gównomeczu w sparingu? idąc tym tokiem myślenia, to Zieliński już dawno