Wpis z mikrobloga

Chcemy z dziewczyną wyskoczyć gdzieś na tydzień, żeby poopalać się, popływać w morzu, popić i pojeść - czyli totalne nicnierobienie. Niestety wyszło nam tak, że oboje wolne możemy wziąć tylko na koniec września.

Mieliśmy lecieć na Kretę, ale patrząc po prognozie to wychodzi, że jest tam niewiele cieplej niż u nas. Myślimy też o Turcji, ale jakoś nie mam przekonania do tamtej kultury, a nie chcę się zastanawiać czy przypadkiem nie obrażę komuś jego bożka jak napije się alkoholu albo moja dziewczyna założy szorty, nie mam też ochoty żeby cały czas opędzać się od naciągaczy.
Zastanawia mnie też kwestia ocen, na tripadvisorze większość hoteli ma ocenę 5/5, gdzie w innych krajach gości są bardziej surowi w ocenach. Gdzie kruczek?

A może się mylę? Gdzie jeszcze ewentualnie można jechać? Budżet 2,5 tys, max 3 za osobę.

Jeszcze kwestia wyjazdów zorganizowanych - wszędzie ludzie piszą, że taniej na własną rękę. Natomiast sam porównując ceny widzę, że często przez biuro jest sporo taniej jeśli szukamy pośród dużych hoteli.

#grecja #turcja #wyspykanaryjskie #wakacje #tui
  • 10
@WezniePrzestrzeleCiKolano:
Trochę późno ale łap:
- Turcja jest bardzo tolerancyjna. Widziałem dupy kąpiące się w mikrobikini, piłem browary wędrując po Złotym Rogu. Lokalsi słabo tylko reagują na nazwisko Talat Pasha + nie można obrażać Ataturka.
- Każda forma wyjazdów ma plusy i minusy. Ja sobie chwalę zorganizowane bo wygodniej i zobaczysz to co trzeba, poza tym jest do kogo się wydzierać jak są jakieś problemy.