Wpis z mikrobloga

  • 7
@aepor no pewnie opisałeś właśnie ją xD


@mishka49: Nie wyglądało na to. Bezdzietna, całkiem ładna. Ale jednak możliwe, że jej ego było bardzo kruche.
  • Odpowiedz
@aepor: gdybym a dostała taką wiadomość, to bym już wiedziała że koleś po drugiej stronie to jakiś frustrat, który ma jakieś braki i ma pretensje do kobiet że one mają jakieś standardy
każdy ma prawo szukać ideału i są faceci którzy są ideałami
  • Odpowiedz
@Feministka2000: "standardy", #!$%@? pindy szukajace facetow spoza ich lig, no ale witamy na online dating, a potem placz, czemu 10/10, ktory sobie akurat ulzyl bo mial cisnienie nie chcial grubej kwoki jako partnerki zyciowej xD no ale dobrze mu odpowiedzialas, niepotrzebnie @aepor wyjechales z calym tematem "ksiezniczek", trzeba bylo zaczepnie cos napisac zamiast takich smetow i narzekania.
  • Odpowiedz
@aepor widać że bardziej od partnerki szukasz aby sie komu wyżalić i taki efekt. Też bym nie tracił czasu na księciunia który od razu wyrzyguje wszystkie żale.
  • Odpowiedz
@aepor: Według mnie nie, sama tak pisałam (tj. narzekałam na poznawanych mężczyzn) jak jeszcze korzystałam z Tindera. Aaaale, jest to raczej średnio odbierane :P Więc spróbuj żale zostawić na późniejszy etap znajomości i nie mów o "księżniczkach", bo to jest takie typowe.
  • Odpowiedz
Jeśli kobieta samodzielnie może osiagnąc to co pomagałby facet, to facet niepotrzebny.


@Feministka2000: Jeśli. Tylko większość kobiet ma z tym problem, a srają wyżej niż dupę mają
  • Odpowiedz
@aepor: generalnie dziewczyna ma 100-200 facetow piszących do niej więc sobie może wybrzydzać
Widocznie uznała, że jesteś jakimś desperatem i tyle
  • Odpowiedz
no a po co komu osoba z tej samej ligii? Jeśli kobieta samodzielnie może osiagnąc to co pomagałby facet, to facet niepotrzebny. Nie ma sensu dokładać sobie obowiązków wynikających ze związku tylko dla jakiegoś przeciętniaka

nie do końca. Wystarcza że np. facet będzie z tej samej ligii ale dodatkowo ultra przystojny, albo z tej samej ligii ale kasiasty. Coś żeby się opłacało.


Faktycznie z takim podejściem lepiej sobie odpuścić związki. Wcale się
  • Odpowiedz