Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 31
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:02, Środa, 09 września 2020. Imieniny: Ścibora, Sergiusza, Piotra. Słońce wstało dziś o 06:09. Będzie oświecało nas 13 godzin i 9 minut, w zenicie znajdzie się o 12:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:19. Ciemna noc zapadnie o 20:40, ale gwiazd można wypatrywać od 19:55.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 21
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Cześć! Ale mnie pęcherz ciśnie, straszne są te korki w dużym mieście, a trzeba po paliwo do maszyn pojechać. Że też nie zrobiłem na budowie tego od razu ¯_(ツ)_/¯
Co Wam powiem to Wam powiem... Ciepło, choć pochmurnie. Mam nadzieję że u Was pogoda też dobra.
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Dobry bobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany

No i mój wczoraj pojechał i zostałam sama. Co ja będę robić? Moja znajoma powiedziała mi tak: "Jakby mojego starego nie było to bym tak: spala, czytała książkę, potem spała, obejrzała jakiś film, potem spała... Coś bym zjadła i potem spała". No, ja