Wpis z mikrobloga

Wykonałem swoje pierwsze #mirkowyzwanie :)

Zestaw:
1. Zrób duży bukiet z polnych kwiatów.
2. Naucz się wędkować.
3. Ulep 5 różnych figurek z modeliny i zrób z nich breloczki.
4. Trening:( 1500m bieg; 10 podciągnięć, 15 pompek, 30 przysiadów; 1500m bieg ) 3 dni pod rząd

Ze wspomnianego zestawu, kwiatów już zbyt dużo nie ma na polach, wędkowanie to za duża inwestycja a jeżeli chodzi o trening 10 podciągnięć to mniej więcej o 10 za dużo :)

Przebieg wyzwania:
Także pierwsze co to poinformowałem, narzeczoną że będziemy się bawić modeliną.
Żadne z nas nie miało wcześniej do czynienia z tym wynalazkiem :)
Pierwszą przeszkodę napotkaliśmy w sklepie :) W ŚwiecieKsiążki była modelina ale tylko 6 kolorów... Także wybraliśmy się jeszcze do smyka, gdzie znaleźliśmy wielokolorowe zestawy z masą plastyczną w ciekawej cenie.
Jednak Pani przy kasie uświadomiła nas jaka różnica jest pomiędzy modeliną a ciastoliną, modelinę można zapiec i mocno stwardnieje a ciastolina tak nie zadziała.
Po powrocie do mieszkania zabraliśmy się za lepienie ... od tak z biegu bez żadnej instrukcji.
Narzeczona ulepiła bardzo ładny kwiat, następnie misia który podobny jest do myszki, ja stworzyłem miecz oraz grzybka z Mario.
Na pierwszą próbę utwardzania poszły kwiat i miecz, te figurki były prawie płaskie, także miecz nie wytrzymały gotowania a kwiat rozpadł się przy pierwszym zetknięciu z dłonią.
Mając już spory bagaż doswiadczeń doszliśmy do wniosku, że nasze breloki muszą być większe objętościowo, oraz utwardzać będziemy w piekarniku.
Następnego dnia, dokończyliśmy wyzwanie i na poniższym zdjęciu jest jego efekt :)
Od lewej :
- Aparat
- Arbuz
- Cytryna
- Truskawka
- Miś/Mysz
- Gwiazdka
- Kostka do gry
- Grzybek z mario
- Nintendo Switch #nintendo
- duszek z mario (Boo)

#mirkowyzwanie #diy #modelina
Pobierz DaxterPoker - Wykonałem swoje pierwsze #MirkoWyzwanie :) 

Zestaw:
1. Zrób duży bu...
źródło: comment_1599658850E5q7eMDtayPf7vnEkK1RzR.jpg
  • 5