Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że nie nabiles tyłu szklanek zaspokajając wyłącznie własny głód.

@niktotalny: chrystusie jezusie nazarysjki, oczywiście, że nie - staram się nie jeść w mcd częściej niż 2 razy w miesiącu ale obsługa "wycieczek grupowych" ma swoje plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przeciez tego sie nigdzie odebrac nie da

@TenAnonToKlopoty: jeśli chodzi o dostępność to nie potwierdzam, chociażby wczoraj odbierałem 2 szklanki i niestety więcej już
@cocamide: McDonald osiągnął mistrzostwo w projektowaniu niestabilnych szklanek. Z roku na rok produkuja coraz bardziej podatne na zbicie ale obecnie doszli do poziomu diabelnego. Podstawa szklanki tak wąska, że juz przy odstawianiu ma szanse na wywrotke. Szklo u góry za to jest tak cienkie ze wystarczy lekkie stukniecie do rozbicia ;/ rozwalilem juz 2 i nie chce tego dziadostwa :(
@QbusX: Racja! Najszybciej tłukące się szklanki na świecie :D Tyle zachodu, by je uzbiera, a zaraz i tak się potłuką ( ͡° ʖ̯ ͡°) U mnie już też jedna poszła, a z poprzednich edycji nie przetrwała żadna. :D
@cocamide: kiedyś w szkole na lekcji angielskiego nauczycielka powiedziała że dostała szklankę z macdonalda ze Szczęsnym (to chyba była jakaś edycja na euro 2012) i powiedziała że Szczęsny wygląda na niej jak Obama. Ja powiedziałem że chyba jak się do niej coli naleje i cała klasa, łącznie z nauczycielką, zaczęła się śmiać. To tyle co chciałem dodać, dziękuję.