Wpis z mikrobloga

#rozbiorka #rozbiorka71 #perfumy

No dobra,
Była przerwa ale się skończyła.
Tak jak zapowiadałem, postarałem się o to, żeby było ciekawie ;).

1. Tom Ford Tuscan Leather Intense - 6,9zł/ml- tego zawodnika chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać.

2. Tom Ford Vanille Fatale - 7,2zł/ml - pięknie siedzą mi te perfumy. Tytułowa wanilia, wcale nie jest dominującą nutą w tym zapachu. Czuć w nim bardzo delikatną skórę, zboże oraz tytoń w tle.

3. Carner Barcelona Cuirs - 4,,5zł/ml - jeden z najlepszych, wysokiej jakości klonów Nasomatto Black Afgano, którego recenzowałem na #eaudefelix

4. 18.21 Man Made Sweet Tobacco Spirits - 2,9zł/ml- na te perfumy "zachorowałem" od pierwszego powąchania ich u @Vizori. Czerwone wino, wanilia i fasolka tonka z tytoniową bazą. Nazwa oddaje charakter zapachu.

5. Parfums de Marly Darley - 4,8zł/ml - według opinii, ma podobny vibe do Le Male ale to oczywiście zupełnie inne zapachy. Wyraźna lawenda z miętą, dosłodzona fasolą tonka

6. Armaf Bucephalus XI - 2zł/ml - kolejna wariacja na temat Aventusa, z tym, że nie jest to klon. Zapach dość podobny aczkolwiek nieco słodszy za sprawą wyraźnego ananasa, mniej dymny i o bezapelacyjnie lepszych parametrach

7. Montale Sensual Instinct - 2zł/ml - jestem zachwycony, że udało mi się go za tyle kupić. Mój ulubiony (no i znowu to nie jest klon) zapach okołobakaratowy. Na mnie doskonałe parametry, bardziej intensywny niż Baccarat Rouge 540 nieco słodszy i bardzo dobrze odbierany. Mój top 1 w tej kategorii.

Bonus - żeby wasza różowa się nie czepiała - damski :)

8. Guerlain La Petite Robe Noir Legere - 2,5zł/ml- moja różowa nie mogła jakoś o nim zapomnieć od kilku miesięcy, więc i stąd wybór. Słodki, wiśniowy z wyraźnymi migdałami. Jeden z ciekawszych flankerów little robe.

Szkło: 3zł
Paczkomat: 13zł
Odbiór: Wrocław
FELIX90 - #rozbiorka #rozbiorka71 #perfumy

No dobra,
Była przerwa ale się skończy...

źródło: comment_1599761224MagKua5bopm3lxEaSzneF3.jpg

Pobierz
  • 67
@FELIX90: Nie bierz tego za atak, to też tylko moja osobista opinia :p Na pewno są jeszcze jakieś klony BA, o których nie słyszeliśmy. Ba, nadal niektórych "klasyków" nie znam, aż wstyd mówić po takim czasie na tagu. Zresztą najlepszy jest Laylati i nie ma co handlować ( ͡º ͜ʖ͡º)