Wpis z mikrobloga

Słyszeliście to ode mnie już nie raz: walczę ze sobą. I praktycznie każdą walkę przegrywam: z prokrastynacją, nastawieniem, systematycznością czy zwykłym zwątpieniem w siebie.
Ale walczę, całe szczęście nie w pojedynkę. Ba, posiniaczony wstaje i jest coraz lepiej.

Zaczynałem sam. Rzucenie pracy, próba stworzenia własnego warsztatu i późniejsze doskonalenie sklepu internetowego. Ale nigdy nie powiem, że to co osiągnąłem udało mi się samemu, choć rzeczywiście pracuje raczej w pojedynkę.

Mam i miałem wsparcie z wielu stron:
Rodzina która w krytycznych momentach pomogła finansowo dzięki czemu nie musiałem rzucać wszystkiego w cholerę i zaczynać od nowa.
Przyjaciele którzy radzili, cierpliwie słuchali i doradzali. Słuchali o pomysłach, utwierdzali w przekonaniach i kształtowali przez lata szczerych rozmów.
No i ta najważniejsza osoba: Partnerka. Moja dziewczyna, moja nie-żona dla której jestem nie-mężem i która mnie słuchała gdy gadałem, krytykowała gdy coś było gówniane, kopała mnie po dupie gdy tego potrzebowałem przede wszystkim wspierała i wierzyła gdy ja myślałem że to wszystko nie ma sensu. Nie dałbym rady sam, dlatego szanuję w opór każdego kto ma podobne problemy czy wyzwania a próbuje się z nimi zmierzyć w pojedynkę - ja nie dałbym rady, naprawdę.

Niby pracuje sam, całe moje rękodzieło to wypadkowa 30 lat kształtowania siebie i tego kim jestem, ale nigdy nie byłem w tym prawdziwie samotny i zwyczajnie tego Wam życzę - żebyście nigdy nie byli w swoich dążeniach samotni cokolwiek to by nie było. A jeśli jesteście wiedzcie jedno: jesteście twardzi w #!$%@? i ciśnijcie dalej bo często niektórzy mieli łatwiej o czym się często nie wspomina.

#rozkminkrzaka #rekodzielo
bkwas - Słyszeliście to ode mnie już nie raz: walczę ze sobą. I praktycznie każdą wal...

źródło: comment_1599814403TrheWmWltY91uFMaEjhTKK.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@bkwas: Wczoraj ktoś fajnie napisał w jednym wpisie, że wykop ma swoje ciemne strony, minusy i patologie. Często gęsto człowiek łapie się za głowę jak można być tak durnym i bezmyślnym. Ludzie, którzy wnoszą coś konkretnego, sensownego zazwyczaj są niezauważani i nie wiem czy to kwestia mody na zło i debilizm czy może tak bardzo w złym kierunku to idzie.
Całe szczęście, że wykop to też swietne inicjatywy i ludzie, którzy
@iAmTS: Dzięki Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Z trytem od dawna mam problem - mój hurtownik zakończył karierę w UK, znalazłem po miesiącach innego który... Zginął z moją przesyłką, dopiero niedawno udało mi się odzyskać pieniądze. Mam jednego człowieka na oku, ale muszę najpierw na wszelki wypadek kupić mniejszą ilość i zobaczyć czy wszystko jest ok.

Więc w skrócie -
@myszojelen z tanich opcji:
https://image-arte.pl/
Albo allegro "formy do żywicy" i sortowanie od najtańszych, nie kupuj powyżej 7zł bo wtedy ktoś mocno poleciał z ceną, chyba że chcesz jakieś większe.

A tak naprawdę wszyscy mają Chińczyków, więc najtaniej niestety z AliExpress - tam można złapać formy w cenie nawet ~ 1zł za sztuke.

A z prokrastynacją walczmy Mireczku! Przerąbane walka ale do wygrania ( ͡° ͜ʖ ͡° )