Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie chcę pisać oficjalnie, bo Szef i inni pracownicy również czasem Mirkują.
Moja obecna #pracbaza mnie nudzi, nie mam zapału do pracy. Zarobki mnie nie nakręcają, bo i tak są niskie jak na ten zawód i doświadczenie. Lekki #januszex

Z każdym dniem słyszę od znajomych i rodziny, bym otworzył własny #warsztat samochodowy. #mechnikapojazdowa
Mam wiedzę i doświadczenie, ale obawiam się, że finansowo tego nie uciągnę. Mam psychiczną blokadę.
W dodatku całkiem niedawno dostałem umowę o pracę na czas nieokreślony i samo wypowiedzenie trwało by 3miesiące. Już na samą myśl, męczenia się 3 miesiące przechodzi mnie gęsia skórka.
Pracy w okolicy jest dużo, średni czas oczekiwania u mechanika to 5-8dni roboczych w moich okolicach. Wyposażenie warsztatu sukcesywnie bym uzupełniał.
Czy może rzucić obecną prace w cholerę, przesiedzieć 3 miesiące na wypowiedzeniu i iść pracować w czyimś warsztacie po nowym roku?

anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5b5c218679b6c666e7ba40
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie chcę pisać oficjalnie, bo Szef ...
źródło: comment_1599824370VKmNOkzawHgGFfFQVoOQVt.jpg

W co uderzać

  • Własny biznes 71.4% (40)
  • Zmienić pracę 28.6% (16)

Oddanych głosów: 56

  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiedza i doświadczenia to dużo, ale tak jak mówisz - w tym fachu kolejną połową sukcesu jest posiadanie wyposażenia, które nie jest tanie. Wiedza i doświadczenie wystarczały w latach 90. do Opla Kadetta. Te czasy już nie wrócą. To Ty jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, nie Twoja rodzina (która nie ma choćby tej świadomości dot. kosztów wyposażenia warsztatu), więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, że nie podołasz temu finansowo - odpuść.