Wpis z mikrobloga

@mniejniz0: Ja mam 182/183cm i co to zmienia? Już tysiąc razy pisałem mój stosunek co do wzrostu. Ludzie 175cm jeszcze mają szanse. Małe tak jak ja ale zawsze. Co do ludzi poniżej 175cm to już są malutkie szanse no chyba że są normikami lub chadem miniaturka lub siano mają. Ci poniżej 170cm ale to garstka to już mają piekło. 175cm jeszcze da radę no chyba że ma brzydka twarz to już
@Przegrywiusz: no tak, ale tutaj masz już niezłe combo. Co do wąskich barów to siłownia może sporo pomóc, ale to wymaga czasu (mi BARDZO pomogła)

@mniejniz0: nie chcę brzmieć jak normik, ale mój najlepszy znajomy ze studiów ma 170 i ma fajną myszkę. O ile wszystkie cechy poza wzrostem ma raczej przeciętne (no może poza dynamizmem, typowy zamulacz), o tyle typo jest wręcz absurdalnie inteligentny.

Także moim zdaniem masz szanse,
@WwaDdl022: Jeśli chodzi o moje wymiary to nie wiem. Ja sobie mierzyłem obwód klaty. W klacie mam 120cm czyli nie mało ale bez szału. Tylko że to jest w miarę spoko ale mam barki wąskie. Nie mam szerokich. Wyglądam jak pocisk xD
Przy takim obwodzie klaty dziwnie to wygląda bo mam długa i w miarę gruba szyję do tego szeroka w miarę klaty a barki wąskie. I szeroki na dole jestem