Wpis z mikrobloga

Mirki taka sytuacja. Wynajmuję mieszkanie lokatorom, ale sąsiadka obok wywiesiła tęczową flagę, przez co moi najemcy boją się, że ktoś może pomylić mieszkania i np. opluć im drzwi albo wybić szybę. Oni chcą żebym obniżył im czynsz za mieszkanie w takim sąsiedztwie a ja się boję o dodatkowe koszty, jeśli ktoś rzeczywiście wybije mi szybę.
Czy mogę pozwać sąsiadkę za utracone dochody i stwarzanie niebezpieczeństwa dla moich lokatorów?
#lgbt #nieruchomosci #bekazlewactwa #prawo
  • 17
@rouli: w takim razie żyjemy w #!$%@? kraju jak ludzie wybijają szyby za jakąś kolorowa szmatę za oknem jakim kolorem by nie była pomalowana.

Jak tęczę na niebie widzą to też kamieniami rzucają?
@rouli: a ty wyśmiewając taki post dajesz ciche przyzwolenie na takie zachowanie więc dla mnie jesteś współwinny. Pochwalanie takiego zachowania tylko nakręca ta spiralę nienawiści.
@wielad: to mnie akurat zaciekawiło w kwestii prawnej. I w sumie jestem ciekawy jak sąd by to potraktował, może ktoś kogoś pozwie to się przekonamy.
Ta na niebie ma chyba inne kolory, ja tam nie wiem ale przy tej małpie na balkonie co się klepała po jajach jakoś to tak tłumaczyli.
sam wiesz jak ludzie ns to reagują, niech idzie jakiś pijany sebek rzuci kamieniem, bo zobaczy tęczę i walnie w moje okno. Sebka nikt nie znajdzie, ja będę musiał wymienić szybę a to wszystko przez sąsiadkę


@rouli: Tak naprawdę to nie przez sąsiadkę a przez jej rodziców którzy ją urodzili dzięki czemu ona wywiesiła flagę za okno co spowodowało, że sebek rzucił kamieniem. Rodziców sąsiadki musisz pozwać, że jakiś głąb zniszczył