Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@derezeus: nie, tak naprawdę to Niemcy 1,29 zł, a Polska 6,70 zł, albo Niemcy 1,29 euro a Polska 6,7 euro, takie są te przeliczenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fajnypierozek: a no tak, ale jakby najoeirw Niemcy mieli papierowe ekologiczne a my nadal plastikowe, to Niemcy byłyby przykładem ogarnięcia XDD Ale ja gardzę już takimi komentarzami, jebnijcie się czasami i przeczytajcie przez wstawieniem komentarza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Skoro taka cena jest to widocznie uznał, że będzie najlepsza. Ustalając ceny produktów nie bierze się pod uwagę ile płaci Niemiec ale Polak u konkurencji, a że u nas picie kawy na mieście to święto a nie standard to i ceny wyższe.
  • Odpowiedz
@LosBigosLocos: Żadnej większej filozofii bym tutaj nie dodawał. To, że zachodnie sieciówki mają całoroczne żniwa w krajach mniej rozwiniętych należy do katalogu wiedzy notoryjnej. Chciałem tylko po raz kolejny to potwierdzić :-)
  • Odpowiedz
@LosBigosLocos: a ja żyłem na emigracji w Radomiu i tez mam informacje z pierwszej ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

juz tak mówimy o porównywaniu to raczej Twoje doświadczenia z UK nijak cos wnoszą gdy mowimy o kosztach zycia w DE... no chyba że znasz kogos kto tam był i opowiedzial Ci to i owo ;)
  • Odpowiedz