Wpis z mikrobloga

@mniejniz0: I tu się mylisz,widziałem jedna parkę dzisiaj,właściwie jakieś 20 min temu w takich bluzach i żadne z nich nie wyglądało jak przegryw,zwłaszcza dziewczyna.
  • Odpowiedz
@mniejniz0: To jest śmieszne o co się oskarża przegrywów. Kojarzy mi się z tym jak wystalkowano jakieś laski na wypoku po zdjęciach ich pokojów i pierwsze co poszło to oskarżenie tagu przegryw. Ta, na pewno przegrywy bez znajomych w realu to zrobiły.
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda: Dokładnie, cokolwiek "złego" się stanie, to oskarżane o to są przegrywy. Tak samo było z tagiem #dupeczkizprzypadku, normictwo oskarżało i nadal oskarża o to tag #przegryw pomimo tego, że nikt kto wstawia tam te zdjęcia dup nie udziela się na tym tagu, a prawdziwy przegryw w ogóle bałby się robić takie zdjęcia w miejscach publicznych.
  • Odpowiedz
@river_styx: widzisz, nie można już zwalać winy na żymian, czarnych, kobiety i elgiebete bo cię oskarżą o nietolerancję to trzeba szukać kolejnego kozła ofiarnego jakim są przegrywy których wszyscy mają w dupie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: przegryw to właśnie by się wstydził, założyłby to akiś chad/oskarek chcący się pośmiać że "hehe patrzcie jaki ze mnie zboczuch"

@mniejniz0: chady/oksarki nie oglądają anime
  • Odpowiedz