Wpis z mikrobloga

dzień dobry wstałem rano umyłem się ogoliłem się sobie śniadanie, będę próbował się dodzwonić trzeba jakieś napoje nie napoje, już 4 dzień wtedy też tydz czasu był, trzeba prąd zapłacić, teraz zjem kasza mięso z kurczaka przyprawa dodałem, zgłodniałem, dla psa dałem pół konserwy, w jakiś sposób wychowuję go bardziej mnie się słucha jak Krzysztofa, musi jeszcze trochę poleżeć żeby cukier spadł, musi odpoczywać dzwoniłem 6x ale nie odbierał, u nóg paznokcie obciąłem jeszcze muszę u rąk, jutro na terapię, (gada o sprawie), niedziela spokój, zauważyłem cukier do wody wsypywał jest dorosłą osobą, powiedziałem ci wody nie będę wlewał to sam wlał, (gada w kółko to samo), on nie jest w kojcu tylko jest daszek biega sobie po podwórku, myśli się o dobrych a wychodzą złe rzeczy, zastanawiałem się jak robić żeby było lepiej a nie gorzej, byli ze Szczecina nie wpuszczałem nie chcę żeby Krzysztof się denerwował, jabłka spadają, 2 jamki wykopał ma pazury łapy, (gada o psie), pies wyczuwa jaki człowiek jest, podjadłem trzeba wziąć witaminę, pudełka nie pudełka dokumenty nie chcę szukać bo będzie miał pretensję, kroplówki dostaje zastrzyki, w Krakowie dostałem 23 kroplówki żeby wyczyścić organizm, dobrego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - dzień dobry wstałem rano umyłem się ogoliłem się sobie śniadanie, będę prób...

źródło: comment_1599975211eXzvn1QM3Xuxjq1qs22Kip.jpg

Pobierz
  • 14