Wpis z mikrobloga

@ali3en Kilka razy rzuciła mi się w oczy ta książka ale ostanio czytałem głównie fantasy a jak widziałem kilka tomów Diuny to jakoś odpuszczałem ale po zwiastunie szczególnie scena z pudełkiem tak mnie zaintrygowała że musiałem pojechać po książkę ;)

@Student_AWAS to jest moja pierwsza książka z gatunku s-f i ciężko mi uwierzyć że ma już tyle lat ale tym bardziej mnie nakręca do czytania, o K.Dicku pierwszy raz słyszę ale o
@Zjerzy Zależy jak adaptacja jest poprowadzona bo oglądając wiedźmina od Netflixa oglądałem bardziej z ciekawości ale dużo faktów kuło w oczy zobaczymy co wyjdzie z Diuny przynajmniej aktor grający chyba główną postać już mi przypasował po oglądnięciu Króla.
@ali3en Zobacze co wyjdzie w praniu, z większych serii wiedźmina wciągłem prawie że jednym tchem, czytałem też chyba do piątego tomu Miecz Prawdy T. Godkinda ale trafiłem na tak ciężki moment że odpuściłem i do dziś nie ruszyłem dalej, na Diune nie chce się jakoś nastawiać ale dwa dni po oglądnięciu zwiastuna mam książkę i sam się przekonam co z tego będzie ;)