Wpis z mikrobloga

@Zendemion: poza faktem, że osoba wierząca w anioły i demony, umniejszająca ludziom o odmiennej orientacji seksualnej, bez jakiegokolwiek wykształcenia wyższego, majątku i perspektyw poza polityką chce współrządzić naszym krajem - absolutnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) głosujcie na Konfederację! XD
  • Odpowiedz
@ghandi92: to może przekonaj innych do KO skoro są ci najbliźsi i na nich będizesz głosować. co takiego mają że cię przekonują? szydzisz że ktoś na konfę głosuje a sam na takich patałachów chcesz głosować.
nie ma w sejmie obecnie opozycji która postawiłaby się pisowi i to jest w sumie najgorsze.. a nawet jakby ktoś chciał się wyłamać i zacząć jechać pis to reszta opozycji szczeka na innych, bo z miejsca
  • Odpowiedz
@josedra52: Mnie #!$%@? strzela xD mam już dość, liczyłem, że chociaż troszkę zajmą się ta gospodarka, a tylko #!$%@? takie głupoty, ze aż mnie ciarki przechodzą. Zrobili z siebie altmedowa partie. W kolejnych wyborach nie głosuje.
  • Odpowiedz
Ja akurat jestem o tyle dziwny, że głosuję na program a nie na ludzi i niewazne jak ktoś próbuje obrzydzić mi


@Zendemion: Czyli jako dziecko wsiadłbyś do samochodu ewidentnego pedofila, bo w programie wycieczki zadeklarował ci, że pokaże małe kotki?

Ważne jaki program, a nie to czego można się spodziewać?
  • Odpowiedz
@jaunas: litości z tym porównaniem. Można się spodziewać realizacji programu wyborczego. Ale zapraszam, podziel się jak musiałby wyglądać i co mówić pedofil za którym byś poszedł.
  • Odpowiedz
Można się spodziewać realizacji programu wyborczego.


Tak jak można zobaczyć te kotki oraz dostać cukierki. Nietrudno to zorganizować

@Zendemion: Pewnie musiałby wzbudzić moje zaufanie swoim całokształtem, a nie tylko pustymi słowami. Chociaż nie wiem, czy jako dziecko potrafiłbym tę zasadę zastosować.

Natomiast z pozycji dorosłego człowieka staram się oceniać całokształt polityka, a nie tylko jego obietnice. A to dlatego, że nie jestem małym naiwnym dzieckiem, którego można skusić kotkami bądź cukierkiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ghandi92: to może przekonaj innych do KO skoro są ci najbliźsi i na nich będizesz głosować. co takiego mają że cię przekonują? szydzisz że ktoś na konfę głosuje a sam na takich patałachów chcesz głosować.

nie ma w sejmie obecnie opozycji która postawiłaby się pisowi i to jest w sumie najgorsze.. a nawet jakby ktoś chciał się wyłamać i zacząć jechać pis to reszta opozycji szczeka na innych, bo z miejsca
  • Odpowiedz