Wpis z mikrobloga

kupiłem wczoraj jedzenie fanka zadzwoniła jeszcze chleb mam cały, z żółtym serem sobie zjem, z masełkiem margaryna zmarźnięta, (rozdziela ser) o 3 na kromkę zjem na spokojnie, widziałem jak chodził Paweł po Wawie chyba pił, alkoholu nie kupuję, była terapia i policja 2 piwa na stole stały nie interesuje mnie piwo alkohol ani inne rzeczy, będzie sprawa w sądzie nie muszę być, kluczyka nie mam do listów, klocki zsunęły się na ziemię spadły, żółty ser dobry jest, nie lubię się opychać, cisza spokój szkoda człowieka, będzie musiał dłużej poleżeć żeby doprowadzili do ładu, miód nie miód, jeszcze ogórki mam z kiełbasą można jeść, słoik butelka okocim bezalkoholowy, o maliny i te łe takie te bezalkoholowe to nie chce się pić, była policja straż miejska Krzysiek w kuchni zdjęcia robili że 2 piwa stoi, terapeutka powiedziała trzeba wyrzucić, nie mam chęci, niektórzy zarabiają żeby kupić alkohol a niektórzy opamiętali się, sam sobie szkodzisz, po malutku rozmawiam smutno jest nie wiadomo co dalej, pozdrawiam wszyskich zajechany pijany skacowany
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - kupiłem wczoraj jedzenie fanka zadzwoniła jeszcze chleb mam cały, z żółtym ...
źródło: comment_1600176261J0mpfRvdhHghzDvOYCcsiv.jpg
  • 3