Wpis z mikrobloga

@mithrin: no ale wiesz, niepożądana bo Ty tak mówisz? :)
Przecież są miliony ludzi dla których jest to pożądane.
"Wywalone" wymagania bo napisała, że lubi szczupłych gości?

Nie czepiam się jak coś tylko myślę, że nie do końca rozumiesz pojęcie/określenie #p0lka
@alakin_skajwalker: ok, niepożądane pod względem zdrowia, kondycji- jasna sprawa.
Pod względem wizualnym to zgadzam się, że ludzie raczej wolą osoby szczuplejsze ale tak jak pisałem wyżej- dla milionów ludzi na świecie jest to właśnie cecha pożądana.

Nie odbiegając od tematu to, że gruba laska pisze, że lubi osoby szczupłe nie czyni jej #p0lka
@alakin_skajwalker: tak samo jak powiedzieć że ktoś bogaty kto chciałby biednego partnera to tak samo jak ktoś biedny który chciałby bogatego, bo to jego indywidualna sprawa co lubi. Jak sam jesteś leniwą bułą i #!$%@? co popadnie to wymaganie od kogoś bycia chudym/wysportowanym zawsze wprowadza pewien dysonans
@S7-1500: Tylko tutaj trzeba rozpatrzyć to z innej strony, czy osoba otyła znajdzie to czego szuka? Ja wątpię, no chyba że znajdzie konesera dużych kształtów i jak wtedy będzie wymagała od tej wysportowanej/chudej osoby nie wiadomo czego to już pojawia się problem i ten dysonans.