Wpis z mikrobloga

Obejrzalem Misje Futbol. Wiecie dlaczego nie zaproszą już Roslonia? Bo pokazuje ich gigantyczną niekompetencje. #!$%@? ci mejweni nie interesują się piłką. Po prostu. Mają to w dupie. Przykład. Roślin zastanawia się czy sprawdzi się jakiś zawodnik x. #!$%@? bór awet nie wie o kim mowa i daje w kontrze przykład jak do polskiej ligi przychodza hiszpanie z trzeciej ligi. No #!$%@?. Co za dzbaniusz. Dramat.
#kanalsportowy #misjafutbol #borek #borekorek #weszlo
  • 11
Od początku tego kanału słucham codziennie po pracy sobie co maja do powiedzenia.
Mam wrażenie że ci goście powtarzają to co na Twitterze się pisze,bez jakiegokolwiek przygotowania . #!$%@? grajków których się ciśnie aktualnie na ty, chwalą tylko swoich ulubieńców,śmieją się z tych samych historii i anegdot które już moja stara nawet zna.
Nie uważam się za eksperta piłkarskiego,oglądam max 5 meczy tygodniowo I jedynie z kim mam podobne zdanie po większości
@alexturner: Skoro takie gówno to dlaczego słuchasz tego codziennie? Ja włączę sobie ich na 5 minut raz na tydzień, żeby sobie przypomnieć, że nie warto w to wchodzić i elo xD Przecież dla nich jest nieistotne czy Ci sie podoba czy nie, masz wejść i tyle i z tego mają pieniądz, jedyne rozwiązanie to nie oglądać póki nie zrobią czegoś lepiej.