Wpis z mikrobloga

Ale fatalna rozmowa Mazurka. Najpierw miał przygotowanego "haka", że lewica nie składa żadnych projektów. Okazało się, że nie jest to prawdą, a ten i tak dość długo szedł w zaparte (pewnie jakiś jego researcher właśnie stracił robotę). Później przyczepił się do słów Biedronia z jakiegoś wywiadu, w którym porównał sytuację LGBT do żydów przed wojną. Faktycznie nieadekwatne porównanie, ale skoro zaprosił rozmówcę, to mógłby mu dać się wypowiedzieć, a nie jedzie z jakimiś długimi monologami, a gdy Gawkowski coś próbuje powiedzieć, to zaraz mu przerywa, mówiąc: "Tak nie będziemy rozmawiać". Strasznie nieprofesjonalne zachowanie.

#mazurek #rozmowarmf #rmffm #rmf24 #polityka #neuropa #4konserwy #gawkowski #dziennikarstwo
Promilus - Ale fatalna rozmowa Mazurka. Najpierw miał przygotowanego "haka", że lewic...
  • 11
@Rabke: @Promilus: Ja tam go lubię. Mazurka traktuję jako program rozrywkowy, a więc oceniam go przez pryzmat show, a nie rzetelnego dziennikarstwa, coś a'la Wojewódzki w TV. Nie oczekuję, że z tych wywiadów dowiem się czegoś wartościowego, tylko, że będą stanowiły akompaniament do śniadania. Każdy rozmówca wie na co się pisze idąc tam. Oczywiście czasem rzeczywiście orze rozmowców, zadaje niewygodne pytania, ale też równie często stara się to robić na
@Promilus: To nawet nie była rozmowa. Mazurek wygłosił dwie nietrafione tezy i zaciekle bronił ich do końca. Żenujące.

Dzięki za posta. Oglądałem tylko jego rozmowy z Sasinem i mogłem wyrobić sobie błędną opinię o panu redaktorze. Jak widać wszystko zależy od rozmówcy i jak ktoś jest przygotowany i kompetentny to pan redaktor już tak nie potrafi tak luźno brylować.
@washington: ta, zapiekła mnie dupa, tylko niby z jakiego powodu to nie wiem
@GoddamnElectric: ja słucham tych jego rozmów praktycznie od początku i ma straszny rozstrzał jakości, czasem dobrze kogoś pociągnie za język, a innym razem odwali coś takiego jak dzisiaj. No i mógłby sobie darować z tym częstym namawianiem gości do śpiewania, bo to straszny cringe.
@Promilus: tego w sumie nie dało się słuchać. On jakby zaczynał tę rozmowę z chęcią jej przerwania przed czasem. Lepiej zaprosić Sasina sety raz i pogawędzić sobie o pierdołach w przyjacielskich warunkach.