Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki drogie! Wiem że tag perfumiarski u was jest bardzo merytoryczny i przeglądam od czasu do czasu. Jestem kobietą, ale kupuje dla siebie niektóre męskie zapachy np Invictus leży na mnie świetnie i dość słodko, zachowując przy tym bardzo dobre parametry. Jednak, do rzeczy. Chce chłopakowi(prawie mężowi) kupić perfumy. Sama jestem perfumomaniaczką, ale z nim mam duży problem. Do tej pory jak byliśmy w perfumerii jemu podobały się zapachy podobne męskiemu Opium i obecnie dokładnie ten nosi. Nosił też zielone 'stare' polo, ale nie było to takie wow jak w przypadku Opium(edt). Przeglądam Fragrantica i nie bardzo wiem w co "strzelić", Myślałam nad Kourosem, ale może się okazać, że ja je będę używać a nie on(uwielbiam Peau de Bete Imaginaries i chętnie noszę), albo w ogóle pójdzie dalej na sprzedaż. Zwracam się do was z prośbą, podrzućcie jakiej pomysły, bo ja mimo że mam jakieś rozeznanie w kobiecych perfumach to męskie pachnidła są dla mnie zagadką. chcę wydać od 300-500 zł na flakon. #perfumy #kouros #ysl

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f61c2c7f49ad326e7b19ba2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 31
  • Odpowiedz
OP: @Commodus przyglądam się temu i przyglądam.... na fragranitice wygląda intrygująco, jesteś mi w stanie opisać choć trochę te perfumy? Bo ja sobie je wyobrażam jako imprezę dla gentelemenów( w starym stylu) w wiejskim ogrodzie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz
OP: @FELIX90 bo nie mam konta, miałam kilka lat temu ale zniknęło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Więc nie będę dla jednego wpisu zakładać nowego. Wykop ogólnie bardzo 'stoksyczniał' na przestrzeni lat. @mekekeke @Zabi96 Wy się śmiejecie z tego Kourosa, ale ja Lubie używać takich zapachów i one bardzo dobrze na mnie leżą. I nie psika się wtedy na szyje po pół butelki tylko wchodzi się, najlepiej nago,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
OP: @Commodus przyglądam się temu i przyglądam.... na fragranitice wygląda intrygująco, jesteś mi w stanie opisać choć trochę te perfumy? Bo ja sobie je wyobrażam jako imprezę dla gentelemenów( w starym stylu) w wiejskim ogrodzie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dla mnie to luksusowa wersja Encre Noire od Lalique. Wilgotna krypta, mokry mech i pył z ogniska.

https://nezdeluxe.pl/2010/10/amouage-memoir-man-chlodne-oczy-upitego-absyntem.html
  • Odpowiedz
@adk08: ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie bede sie sprzeczal, po prostu kojarze, ze kilkukrotnie na tagu i chyba w jakims poradniku video dot aplikacji takie uzywanie bylo odradzane jako snobistyczny wymysl


Jakie niektore zapachy masz na mysli?
  • Odpowiedz