Wpis z mikrobloga

jaki program polecacie do #iptv na LG? mam pakiet od #teleelevidenie i sa problemy na Smart IPTV apce. czesc programow bardzo wolno sie wczytuje, czesc nie dziala wcale lub w cholere tnie.. a w tym samym czasie na kompie przez pot player / vlc czy dvb viewer wszystko hula... uzywalem "roznych" playlist (Online autodetect, M3U Simple (non-plus m3u/m3u8) & LG SmartTV i innych) i wszedzie jest tak samo
  • 9
  • Odpowiedz
@zooey: nie no, netflixy to inne bufforowanie. Kurczę nie wiem, zmień kabel albo zmień operatora, bo może routing jest z dupy :D
  • Odpowiedz
@zooey: ja przez rok nie mogłem na karcie 1Gbps uruchomić 1Gb Internetu, kombinowałem ze sterownikami, nawet BIOSa zaktualizowałem, a wystarczyło zmienić wtyczkę, bo piny mi się ze złota wytarły i było gorsze przewodzenie. Sprawdziłbym inny kabel najpierw.
  • Odpowiedz
@sing: @Miecz12: jak zwykle, napisalem post o problemie i chyba go rozwiazalem sam :D
chcialem sprawdzic jak bedzie na wifi a tu w opcjach odpalone ip6 przez ethernet. przelaczylem na 4 i nagle wszystkie sie wczytuja od razu :P
dzieki za checi pomocy
  • Odpowiedz