Wpis z mikrobloga

@Bestek: Dobra wstępnie zamówione, dzięki za cynk. Zawsze chciałem spróbować VR, ale jakoś ceny odstraszały. A tego w razie czego pewnie się sprzeda bez problemu z małą stratą.
@ReevoX jakbym miał te wszystkie okulary to pewnie też bym odradzał. Zdaje sobie sprawę, że są lepsze okulary i droższe ale tutaj wydaje mi się ze Oculus robi dobra robote w kategorii cena<->jakość. A niestety dla pewnie większości użytkowników tej technologii(tym bardziej w Polsce) zwraca szczególną uwagę na cenę.
@Bestek: Oczywiście masz rację. Sam bez wątpienia biorę questa 2. Jest mega tani w porównaniu do innych (nawet do 1 wersji) i jest ulepszony chociaż bateria podobno, będzie troszkę mniej trzymać. Szkoda tylko, że quest 2 nie ma ipd suwaka, koloru czarnego i wersji bez facebooka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Peter_Mountain Wystawiaj od razu na olx/allegro i szukaj naiwniaków :D. Może sprzedasz za 1400-1700 zł i w
@ReevoX: No i właśnie - już po pierwszych reckach widać, że jednak warto się wstrzymać z "dwójką" ( ͡º ͜ʖ͡º) Pasek od razu do wymiany (dodatkowe 230zł), 90Hz na razie bez wsparcia (wymagane "dodanie" do bazy gier Questa 2), to dziwne poprawienie rozstawu oczu (a u mnie faktycznie robi różnica tego 1mm) i jeszcze ktoś mówił o dziwnej, spóźnionej reakcji kontrolerów, ze względu na ich soft,
@Peter_Mountain: Paaanie to wszystko jest do dopracowania :D. Spóźnione reakcje spokojne powinni poprawić, 90 hz też bez problemu. Szkoda rzeczywiście tego rozstawu ale coż nic z tym nie zrobimy... Może będzie softwarowe rozstawienie oczu, jak w rift s (który nie ma suwaka ipd) dużo to nie daje ale zawsze coś pomoże skorygować ;). Tak czy owak biorę świadom wad. Najwyżej im odeślę, w końcu będzie 30 dni zwrotu od dostawy :D.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bestek: Nie wierzę, żeby było tak pięknie. Gdzieś musieli przyoszczędzić. Gdzieś sobie to odbiją.
Jestem też ciekawy, czy będzie możliwość wgrywania przez Sidequest.
@Qutaphone: No przyoszczędzili chociażby, że musisz dopłacać 50e do dodatkowego mocowania które miałeś od razu w Quest 1. Zmienili OLED na LCD też pewnie taniej im to wyszło. No i oczywiście przymus posiadania konta na FB, też pewnie na tym swoje "zarobią".

@MtEverest Nie wiem o czym mówisz. Ja łączyłem Quest 1 z oryginalnym kablem i odpalałem na nim gierki link

@Iliilllillilillili Dokładnie, chodzi o długość kabla. 5m to jest minimum
@ReevoX: Taa, jak pierwsza beta wyszła to kabel oryginalny nie działał z linkiem. Przed chwila sprawdziłem i już działa xD Typko nie moge TWD odpalić bo gra twierdzi ze mam kontrolery od vive :/