Wpis z mikrobloga

Ah ta społeczność fliperów. Miałem kiedyś znajomego, który wszystkich przekonywał jaki to świetny biznes. Taniej miało nie być, zyski bez końca, zainteresowanie ludzi wieczne. "Wystarczy, że mądrze zainwestujesz", "Cały zysk pakuj w kolejne zakupy." Muszę mu przyznać, fakt, przez długi czas było zainteresowanie. Kasy mu przybywało, interes się kręcił. Niektórzy znajomi podpatrywali pomysł i robili to samo. W szczycie tej gorączki znałem aż trzech takich biznesmenów. Schodziło wszystko, czy to nowe, czy używane i faktycznie generowało zysk. A potem nagle, niemal z roku na rok - koniec. Ludzie pobankrutowali. Na zakupione dobra nie było chętnych. Weszły pecety i salony gier stały się passe.

#nieruchomosci #flipy #heheszki
  • 5
@mickpl mój kumpel lepszy, bo wziął 12k pożyczki na kurs fliperski xD na początku wielkie podniecenie, bo go tam nauczą wszystkiego i MENTOR XDDDDD zapewnia mu 200k zł w pierwszy rok po kursie. Nie muszę chyba dodawać, że od czasu ukończenia kursu minęło chyba półtorej roku, a znajomy siedzi zagranico, bo pieniążki mu się wyczerpały xd
@konsument nie wiem stary dokładnie takich informacji, ale wszystkim dookoła mówił, że idzie NA KURS FLIPERSKI JUŻ 12K WPŁACIŁEM I BĘDĘ FLIPEREM I BĘDĘ ZARABIAŁ, ROZUMISZ TO? Chłop był w jakimś amoku, więc może te 12k było ściemą, nie weryfikowalem info, bo ten sam znajomy już miał być astronautą i inżynierem komputerów kwantowych, także wiesz xd