Wpis z mikrobloga

@jestem_legenda są różne opinie i różnie naklejki trzymają. Jedna w 10 letniej mazdzie zeszła mi lekko samą żyletką i bez śladu. Inną w 20 kilku letnim Mercedesie 190D grzałem suszarką jak szalony a efekt był taki że się rozwarstwiła i jedna warstwa zeszła a druga została na szybie, jeździłem z dwiema. Próbuj sam albo jedź do warsztatu gdzie wymieniają szyby samochodowe i pewnie zrobią Ci za 5 zł w 5min
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: nożyk do tapet, jak za długi do złam (zależy jak zaokrąglona szyba w danym miejscu) zejdzie z większością kleju a resztę zmyjesz płynem do szyb, zawsze tak ściągam nalepki rejestracyjne jak zmieniam auto
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: kup sobie nożyk do naklejek albo od biedy weź ostrze z nożyka technicznego. Odklejam takim czymś winiety i naklejki rejestracyjne bez śladu i bez żadnego zmywania. Po prostu podważasz róg naklejki i odciągasz go powoli w kierunku przeciwległego końca naklejki, a nożykiem krótkimi ruchami w kierunku pozostałej naklejki ściągasz wszystko co próbuje zostać na szybie.
  • Odpowiedz