Wpis z mikrobloga

Idiota xD
Styropian robi z domu dobrze zaizolowany termos i działa to przecież w dwie strony.
U mnie w domu, dzięki dobrej izolacji, w lato nie stosuję w ogóle żadnego rodzaju klimatyzacji, czy też wentylatorów a mimo to jest przyjemny chłodek na parterze ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wanghoi: On po prostu obawia się usmażenia, może to coś nieprzepracowanego sprzed lat: ,,7 sierpnia 1999 na jeziorze Dadaj pod Biskupcem w eksplozji motorówki, na której znajdowała się rodzina Pospieszalskich, zginął jego czteroletni syn Antoni. Przyczyną wybuchu były rozgrzane upałem opary benzyny. Jak twierdzi Jan Pospieszalski, ten wypadek stał się początkiem przemiany duchowej, która wzmocniła jego wiarę". W piekle też podobno człowiek się smaży, ale tylko podobno...
  • Odpowiedz
Idiota xD

Styropian robi z domu dobrze zaizolowany termos i działa to przecież w dwie strony.

U mnie w domu, dzięki dobrej izolacji, w lato nie stosuję w ogóle żadnego rodzaju klimatyzacji, czy też wentylatorów a mimo to jest przyjemny chłodek na parterze ( ͡ ͜ʖ ͡)


@markhausen: nie wymagaj od prawicowych populistów znajomości fizyki na poziomie podstawówki xD
  • Odpowiedz
@wanghoi: kiedyś czytałem że Japończycy mają tak #!$%@? izolację w domach i mieszkaniach z tego samego powodu, chłopski rozum im podpowiada że jak będą ocieplać to w lato będzie cieplej. Tymczasem mają jak w szklanym domu baryki.
IksdeHeheh - @wanghoi: kiedyś czytałem że Japończycy mają tak #!$%@? izolację w domac...

źródło: IMG_3839

Pobierz
  • Odpowiedz
@wanghoi: o, Pospieszalski, ten który zabił własne dziecko jeżdżąc niesprawną motorowką (zapewne po pijaku) i uniknąl odpowiedzialności bawi się w autorytet?
  • Odpowiedz
@wanghoi ja wiem, że prawaki mają szambo zamiast mózgu, ale czy oni się tak muszą z tym publicznie obnosić? Zwłaszcza, że przecież dzieci patrzą, a nawet jak nie dzieci, to wyborcy o mózgach dzieci (chociaż dużo mniej plastycznych)
  • Odpowiedz
@okcydencik: kolega też po fizyce? I co w Twoim mieszkaniu generuje takie ciepło? Nikt nie powiedział, że izolacja zawsze będzie sprawiać, że w lato będzie chłodno, bo to zależy też od innych czynników. U mnie też było chłodno bez żadnego wspomagania, ale dlatego, ze w okolicy mieszkania miałem kilka drzew. Gdy je wycięto temperatura wzrosła (według Twojej logiki mieszkanie się zdenerwowało i zaczęło samoczynnie wydzielać więcej ciepła).

Nawet montując klimatyzację możesz
  • Odpowiedz