Wpis z mikrobloga

"Kiedyś #pcmasterrace i trochę #mobilepeasants. Dzisiaj starszy i o dojrzalszych poglądach #pdk, więc kliknęło mi się na #ps5."

Pierwsza przygoda z jakąkolwiek konsolą, poza pegasusem za łebka XD Zobaczymy z czym to się je. W sumie to i tak dawno chciałem ograć kilka exów z PS4, ale nie wiedziałem jak zagadać. Teraz będzie motywacja, aby to nadrobić tym bardziej, że lwią porcję tychże exów dają w pakiecie za śmieszną kasę w PSplus. A cały sprzęt w cenie jednego RTXa. ░S░T░E░A░L░ ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


#playstation #konsole
Eco999 - "Kiedyś #pcmasterrace i trochę #mobilepeasants. Dzisiaj starszy i o dojrzals...

źródło: comment_1600367301IGT4Ci2lYBUV5rtGhangs1.jpg

Pobierz
  • 29
@Fox7er: Jest, to w sumie słuszna uwaga. Obstawiłem jednak, może niesłusznie, że z tego wszystkiego jak ma być jakiś problem w dostawach, to raczej będzie to sama konsola ¯\_(ツ)_/¯ Zobaczymy, w sumie najwyżej poczekam.
Mam to samo. Lvl 33. Zawsze komp ponad wszystko. Nigdy konsoli. Priorytety się zmieniły. Zależy na miejscu. Laptop plus konsola do pogrania od czasu do czasu. Ale nie wiem która wersję kupić. Z CD czy bez. Boję się, że jebną ceny 500 zł wersję online za grę. Co prawda mam do nadrobienia sporo, ale czuję że jak coś się spodoba to szkoda tyle hajsu na grę.
@L3gion: a może nie takie badziewne właśnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma testów i pewnie nie będzie także przekonam się sam. Najwyżej zrobi się zwrot.
@Roman_Polanski: Panie Romanie racja, pełna zgoda, ale zasada tyczy się gier często bez opcji zwrotu. Jak konsola będzie śmierdziała gnojem, to mam na jej zwrócenie 14dni. W najgorszym wypadku nie powinien być problem ze sprzedażą takowej. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@atraxx: Chyba wersja z CD się zwróci. Na Allegro są stare exy z PS4 tanio do wyrwania. Nic nie szkodzi w nie zagrać na PS5. Takiego Ghost of Tsuhima zara będzie więcej na aukcjach. Jak grywasz już mało tak jak ja, to nie będziesz gnał za premierami. Kupisz grę pół roku później w przecenie a te najczęściej dotyczą właśnie wersji pudełkowych.