Wpis z mikrobloga

@krissojka Nowe lub nowa generacja ale maks 4letnie bo chciałbym to auto jednak użytkować dłużej z uwagi na male dzieci. Dokładnie w takim Espacie czy S-maxie czuje się w kościach ze zapakuje całą rodzinę i jeszcze zostanie miejsca. Obecnie mam AR 159 SW i totalnie to nie jest auto rodzinne :-) Tesc ma Passata z 2012 w kombii i faktycznie miejsca więcej niż w AR 159 ale nie czuć tego samego co
@dlaczegoniemamtakiejsily: 2-4 letnie są jeszcze zafiry w poprzedniej budzie, obecna to taki vw transporter.
Poprzednia, o której mówię, to klasa s-max, 7 osobowe, wychodziły tylko w wersji wypas albo max wypas.
Sam czegoś takiego szukam, nawet w podobnych pieniądzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krissojka: a często faktycznie wozisz coś objętościowo dużego? No jeśli tak to rozumiem. Jeśli nie, ja brałbym kombi. Po prostu plusy i minusy mi się nie ważą. Ale ja mogę po prostu mieć inne priorytety.

Jeśli chodzi o miniVana ja brałbym coś "amerykańskiego" ale może dlatego, że lubię takie auta.
Ale one też mają sporo minusów.
@GodSafeTheQueen u mnie jest ten problem, że w sumie mało uzywamy samochodu - firmę mam 3 minuty od domu, może z 5. Żłobek tak samo. Kombi mnie jakoś odstrasza, nie umiem tego umotywować. Minivany to takie tatowozy
@krissojka: No właśnie dlatego, że to tatowozy to nie chciałbym być tak szufladkowany jako nudny człowiek w minivanie co nikomu nic nie musi udowadniać bo już mu się nic nie chce. xD
Przepraszam ale tego za kilka lat boję się najbardziej (zdziadzenia)
@GodSafeTheQueen stary, jeździsz jak król. I tak masz dwójkę dzieci - jesteś już tatuś.

Poza takim autem polecam motocykl - równoważy emocje motoryzacyjne. Poza tym nie przejmuj się tym co gadają i jak widzą. Pojedź tatowozem, pojedź kombi i kieruj się wygodą