Wpis z mikrobloga

Nie jest tajemnicą, że build z 2018 nie miał m.in. global illumination, a rzucane cienie wyglądały, jakby składały się z krzywej łamanej zamkniętej o piętnastu bokach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To zamiast czytać komentarze frustratów zobacz gameplaye i sam oceń.


Ciężko nie trafić na takie bzdury skoro tacy frustraci są tutaj jednymi z aktywniejszych opów xD "Gra wygląda beznadziejnie, więc ją pobiorę na piracie" xD

I tak z samochodami i walką to prawda, ale nie musisz mi wierzyć, sprawdź sam gameplay.


@Amenotejiikara: No, bo ja wcale gameplayów nie widziałem, za to rozumiem, że Ty grałeś więc czułeś że źle się jeździ
@greven: Pograsz trochę w gry o różnych modelach to potem po gameplayu będziesz widział do czego coś jest podobne. No chyba że masz problemy z oczami. Ja tam nie widziałem podobieństw do gier z dobrym modelem strzelania gdzie czuje się broń tak jak np w doom, ani dobrego modelu jazdy.
@Amenotejiikara:

Pograsz trochę w gry o różnych modelach to potem po gameplayu będziesz widział do czego coś jest podobne. No chyba że masz problemy z oczami.


Wiesz co, w życiu trochę w gry pograłem więc nie mam problemu w ocenie czegoś "na oko" ale mam też na tyle doświadczenia aby stwierdzić, że dopóki sam czegoś nie spróbuję, to takie pierwsze, postronne wrażenie może być bardzo, ale to bardzo błędne.

Ja tam
@greven: Nie panie kolego to nie ma być RPG bo nawet sami zrezygnowali z takiego opisu gry na rzecz gry akcji i to będzie fabularna gra akcji. Oczekiwania względem tej gry mam na low, widzę że nie zapowiada się dobrze, komentarze tych którzy grali również nie zachęcały, sam zagram i dokonam ostatecznego werdyktu ale spodziewam się co najwyżej ładnej gry którą przejdę i zaraz zapomnę. Przykro mi że hamuje Twój hype
@Amenotejiikara:

Nie panie kolego to nie ma być RPG bo nawet sami zrezygnowali z takiego opisu gry na rzecz gry akcji i to będzie fabularna gra akcji.


Wydaje mi się, że posiłkujesz się głównie jakimiś domysłami z internetu "bo zmienili opis na twitterze!" - w takim wypadku nie dziwią mnie rozdmuchane oczekiwania. W ciągu ostatnich tygodni ludzie z CDPR kilkukrotnie podkreślali to jest RPG - tutaj odsyłam chociażby do wywiadu z
byłem nahajpowany po słynnym trailerze z przed roku, potem zobaczyłem gameplay i powiedziałem ale gówno, tyle w temacie.


@Amenotejiikara: To ciekawe, bo przed słynnym trailerem sprzed roku był gameplay sprzed dwóch lat na którym też był pokazany gunplay. Marudzenie dla marudzenia, wyjdą recenzje będzie wiadomo - moim zdaniem śmiesznym jest na podstawie filmików wyrabiać sobie opinie na temat mechanik których bez ogrania nie poczujesz. Za dwa miesiące się przekonamy.