Wpis z mikrobloga

Dla januszy jadących po Ukraińcach, bo za dużo ruskiego słyszą na osiedlu polecam no zamknąć japę XD

Wasza praca za PRLu wnosiła do gospodarki może 20 USD miesięcznie.

Ekonomicznie rzecz ujmując to ci Ukraińcy teraz zapierdzielają na wasze emerytury XD

Następnym razem mijając Pana Ukraińca polecam się ukłonić.

#ukraina #ekonomia #gospodarka #takaprawda #bekazkonfederacji
  • 36
@mickpl: ok, a co jak migrantów w końcu zabraknie? Coraz więcej krajów osiąga poziom, który stopuje masową migrację, do tego niż demograficzny jest prawie wszędzie, więc bezrobocia oprócz Afryki wkrótce nie będzie istnieć nigdzie. Ukraińcy nie mają zastępowalności pokoleń, więc wkrótce będziemy potrzebowali imigrantów nie tylko po to, żeby utrzymać polskich emerytów, ale też ukraińskich, białoruskich, którzy uzyskają prawa emerytalne. Widziałeś dane ZUS dotyczące wieku cudzoziemców? 58% tych ludzi ma 35+
@mickpl: Nie wiem czy prowokujesz czy nie, ale słyszał o przeliczaniu stawek emerytur? stare emerytury są +/- utrzymywane tak aby utrzymywać stałą wartość w przeliczeniu na realia życia.
Emerytury wiele nie dostanę ale mimo tego już płacę, na to co będę dostawał, dodatkowo płacę na obce polskie bękarty, obce ukraińskie bękarty, na emerytury Ukraińców, którzy przepracowali w Polsce 1 dzień i na masę innych rzeczy, które mi się nie podobają.

Ludzie
@mickpl: Weź już skończ poruszać tematy kontrowersyjne jak masz to robić w taki sposób. Przeciętny obywatel Ukrainy pracuje na swoją emeryturę. Nie bez przyczyny mamy problem w kwestii emerytalnej. Nie mów mi co mam robić następnym razem, nie jesteś żadnym wyznacznikiem. Jeśli coś zrobię to dlatego, że ja tego chcę.

@Smarek37: Jeśli widzisz tego od strony ekonomicznej tak może być. Jednak jeżeli mam na to patrzeć obiektywie same posty są