Wpis z mikrobloga

@Mlody_jeczmien Lepiej kup sobie kelp, susz z różeńca górskiego i tabletki z ekstraktem z korzeni maca. Psychotropy dają tylko syntetyczną serotonine, a to co ja stosuje daje wiele hormonów bioidentycznych

Psychotropy mogą ci zryć banie tak jak Jordanowi Petersonowi
@Granat556: Nie dają syntetycznej serotoniny tylko blokują jej wychwyt zwrotny i w ten sposób zmuszają organizm do większej produkcji i zmiany na synapsach, a Peterson się pogrążył przez benzodiazepiny z tego co kojarzę.
Tak czy inaczej zaciekawił mnie twój komentarz. Stosujesz taki zestaw? Skąd masz informacje, że to może być dobrym rozwiązaniem?
@Mlody_jeczmien tak stosuje. Mam dosyć ciężki, nawracający problem z fobią społeczną i od kilku lat kupowałem Asertin, Olanzapine, Pregabaline i jeszcze jakiś jeden psychotrop.

Jakiś miesiąc już nie biore ich, zastąpiłem je tym co napisałem powyżej. W ksiązce Gunthera H Heepena ,,Hormony pod kontrolą" dowiedziałem się, że skuteczniejsze od psychotropów są hormony bioidentyczne.

Nie robiłem badań, ale na 90% jestem pewien, że mam niedoczynność tarczycy, wszystkie objawy się zgadzają. Dlatego biore kelp