Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi: Mam nadzieję, że będzie więcej anulujących zamówienia ;) Dzisiaj do mnie dzwonili i mówili, że jeżeli uda im się zamówić większą partię kart lub sporo ludzi anuluje zamówienia to powinienem się załapać na dostawę na początku października (ASUS TUF).
@AryanWonderBoi: który model karty zakupiłeś i o której godzinie składałeś zamówienie? Pytam orientacyjnie bo liczyłem na Foundersa i zanim ogarnąłem co się odwala to na xkomie "zakupiłem" TUFa dopiero o 15:08. Ciekawe czy mam szansę na październik czy raczej luty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AryanWonderBoi: który model karty zakupiłeś i o której godzinie składałeś zamówienie? Pytam orientacyjnie bo liczyłem na Foundersa i zanim ogarnąłem co się odwala to na xkomie "zakupiłem" TUFa dopiero o 15:08. Ciekawe czy mam szansę na październik czy raczej luty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@b1czu: Ja kupiłem TUFa o 15:25 i dzwonili, że prawdopodobnie 02.10 będzie. Odbiór osobisty w Katowicach, nie wiem czy to ma znaczenie.
@Krzemol: dzięki za info. TUF zwykły czy OC? Jak zwykły to nie brzmi to tak źle. Ja brałem zwykłego, odbiór osobisty wawa + płatność przy odbiorze (czyli pewnie klient najgorszego sortu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Żadnego maila do mnie sami nie napisali, właśnie sam im zadałem pytanie żeby określili termin realizacji.
@schwarzstork: no niby tak, ale nie mam już parcia jak dawniej żeby siedzieć całe popołudnia na pc. Mało która gra porywa na dłuższy czas, a po kupieniu rok temu PS4 okazało się że da się grać i na padzie. A do tego z łóżka i na 50" tv 4k. I tak też moja jakoś 15letnia wiara w pcmasterrace upadla. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@keneth_: Na maila nic nie dostałem, jedynie na stronie mam status "w realizacji". Mi się generalnie nie pali jakoś mega bo mam 2060S i się zastanowię po prostu przez ten czas. Nie wiem czy na odpowiedź AMD nie zaczekam skoro i tak nie udało się "na już" ( ͡° ͜ʖ ͡°)