Wpis z mikrobloga

Jak Sony nie sprostuje tego Spidermana to kończę z PlayStation. Lubię tą markę ale to jest już przegięcie pały. Nie dość, że przeforsowali te chore ceny gier, to teraz jeszcze brak updejtu do wersji ps5 dla posiadaczy oryginału. Cdprojekt potrafi dać update do 5 letniej gry, Xbox z automatu będzie mieć 120 klatek w gears i pewnie we wszystkim innym, już o wstecznej do wszystkich generacji nie wspominając.

Ja oczekiwałem tylko jednego małego updejciku dodającego chociaż te symboliczne 4k w 60fps. Mam nadzieję że skończą jak ms w 2013 z tą ich super polityką.

#ps4 #ps5
  • 20
@Snaki: tu nie chodzi o samego Miles Morales, tylko w droższej wersji ma być dodany remaster Spider-Mana z 2018. I chodzą słuchy że posiadacze pierwotnej gry z ps4 nie dostaną upgrade'u do tego remastera
@lobeczek__: no wiem i o tym mówię

Zmień grę i wychodzi absurdalne "Posiadacze oryginalnego Demon Souls z ps3 nie dostaną remastera"

Przez kompatybilność z grami ps4 na 99% odpalisz grę z ps4 ale nie remasterowana wersję
@Snaki: Tyle, że remaster gry z 2009 roku to trochę inna rzecz niż "Zobaczysz lepiej wyglądające postacie z ulepszoną skórą, oczami, włosami i animacją twarzy, w tym naszego nowego, nowej generacji Petera Parkera." czy "„Zobaczysz ray tracing i ambient shadows, lepsze oświetlenie, więcej pieszych i pojazdów ciągnących się dalej w oddali oraz ten sam opcjonalny tryb wydajności oferowany w Marvel's Spider-Man: Miles Morales, pozwalający w końcu zagrać w grę z docelową
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xino: @lobeczek__: @Guzkow: z tego co niektórzy pisali to ten remaster to ma być wersja rozszerzona, a nie po prostu remaster, coś w stylu Persona 5 i Persona 5 Royal, czyli nowe misje, nowe skille etc. Wciąż Sony powinno dać go za darmo posiadaczom oryginału, ale jak chcą przegrać generację to co zrobisz jak nic nie zrobisz
@JesusOfSuburbia: Ano nic nie zrobisz, można jedynie głosować portfelem. Sam miałem nadzieję przeskoczyć na konsole next-genowe z pieca i śledzę newsy odnośnie PS5, XSX, nowych kart 3XXX oraz konkurencji od AMD, ale póki co wygląda to na starcie upośledzonych karłów w kisielu. PS ma exy, ale podejście Sony do cen nowych gier mnie odrzuca, w szczególności biorąc pod uwagę ceny gier na PS Store. Xbox niby mocniejszy, ale gamepass mnie nie
@Xino wszyscy się mylicie. kupiliście spidermana na ps4 i macie wszystkie updaty na ps4. malo tego. grę z os4 odpalicie na ps5. jak kupicie wersję ps5 to dostaniecie wszystkie updaty dla ps5. tak samo bylo np z persona 5 wyszla na ps3 i ps4. najpierw kupiłem wersję ps3, z tym ze nie mogłem grać na ps4. musiałem wersję na ps4 dokupić. więc sony z pająkiem i tak jest o krok bardziej w
@Snaki
@JesusOfSuburbia
@erebeuzet
Z całym szacunkiem ale argument "kupiłeś na PS4 to czego oczekujesz" do mnie nie przemawia. Oczekuje tego co ma konkurencja. Na pc wychodziły nowe wersje bioshocków, skyrimów czy borderlandsów to wszystkie nowe wersje dostałem, dało się? Na Xboxie taki rdr z 360 działa w 4k, teraz gearsy dostaną update do 120fps, da się?

Tymczasem Sony jako pierwsze wyskakuje z takim czymś, tu już nie chodzi o tego pająka bo
@erebeuzet no ja też nie zapłacę, bo pewnie kupię Xboxa, każda firma stawia kasę ponad graczy ale są jakieś granice poprostu i dla mnie teraz pękła ta ostateczna
@erebeuzet: ps3 i ps4 miały zupełnie inną architekturę i brak kompatybilności między nimi. Sony ma prawo sprzedawać ludziom drugi raz tą samą grę, ale przy polityce Microsoftu, Cdprojektu, Bungie, Ubi czy innych to jest słabe.
@Snaki nie nie jest xDDDD bo muszę kupić grę od nowa obowiązkowo z mm którego nie potrzebuję. Co z tego że różnica to 50zł skoro nie mogę dać 50zł i mieć remasterowaną podstawkę, pozatym nawet mi się nie chce dyskutować, każdy zrobi jak uważa, ja poprostu wybiorę Xboxa na którym da się robić te updejty zupełnie za darmo i tyle.