Wpis z mikrobloga

Jaki jest teraz w miarę tani, dobrze działający TvBox do Netflixa, HBO GO i Kodi (realdebrid i iptv)? Teraz rodzice mają Mi Boxa, który ma ponad 3 lata, ale mają z nim kilka problemów. Największy to wybudzanie pilotem, często nie działa i trzeba go odpinać od zasilania. Kodi czasami #!$%@?, a na Netfliksie czasami rozjeżdża się dźwięk z obrazem. W nowszych wersjach nie ma już tych problemów? Zastanawiałem się jeszcze nad Xboxem One S. Pewnie niedługo będzie można go dostać za 200-300 zł, ale jest mało informacji o tym, jak działa na nim Kodi i niektóre wtyczki.
#kodi
  • 18
@Dudek89: Ostatnia aktualizacja była chyba z ponad rok temu.
@kodiwpigulce_pl: ok, w takim razie oprócz nowszych wersji Mi Boxa coś jeszcze jest do wyboru w podobnej cenie?
@czuczer: tylko czy to będzie do ogarnięcia przez rodziców, tzn. czy obsługa włączania, wybierania aplikacji itd. będzie prosta. Na malinie Netflix 4K HDR działa?
@kodiwpigulce_pl: rodzice jeszcze nie mają takiego telewizora, ale pamiętałem, że bez odpowiednich certyfikatów Netflix działał w 480p, albo 720p. Chyba nie było Full HD, od razu po tym była rozdzielczość 4K z HDR.
@grafixautozine: Tak, rozglądam się za firestickiem, firecubem i nebula soundbar. Co do Shielda, to może nie był najstarszy, ale był najtańszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale ogólnie co lepiej się sprawdza przy Kodi, ma mniej błędów - sprzed od Amazona, czy Mi Box?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frexor: w mi box trzeba było zmienić jakieś opcję żeby wybudzanie działało. Niestety nie pamiętam które. Sam z tym walczyłem, ale już działa prawidłowo. HBO GO niestety działa bardzo słabo, o ile w ogóle. Nie wiem czy to wina mi boxa czy appka jest tak beznadziejna. Z innymi appkami nie było problemu. Używałem Netflixa, Playera i Ipli i żadnych zastrzeżeń.
@Paczek_w_masle: tak, też to zmieniłem i jest lepiej, ale nadal czasami trzeba odłączyć Mi Boxa od zasilania. Nie jest to już tak irytujące, ale lepiej by było kupić sprzęt bez tak głupich błędów.