Wpis z mikrobloga

Według tego [wpisu](https://www.wykop.pl/wpis/52213881/przegryw-heheszki-#!$%@?-stulejacontent-tfwn/) mam stopień marszałka, gdyż spełniam większość poniższych kryteriów: 35-letni prawiczek, który nie był w żadnym związku, nigdy nie byłem na randce, nie całowałem, ani nie przytulałem kobiety, nie szedłem z żadną za rękę, nie posiadam prawa jazdy, nie mam wykształcenia wyższego (zawaliłem studia). Jedynie dalsza część wpisu nie pasuje do mnie: pracuję fizycznie, mieszkam sam (moi rodzice dawno nie żyją), mieszkam w dużym mieście wojewódzkim.

Czy zatem czuję się dumny z awansu na marszałka przegrywów? Odpowiedź brzmi ABSOLUTNIE NIE. Bycie szpetną życiową niedojdą z łuszczycą to najgorsze co może spotkać mężczyznę. To koszmar, z którego nie idzie się wybudzić, bo jest on rzeczywistością. To codzienne zastanawianie się po co w ogóle się urodziłem i czemu to dalej ciągnę. Nikomu nie życzę takiego życia.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Według tego wpisu mam stopień marszałka, gdyż spełniam ...
źródło: comment_1600520684L3KBK48uE0pKPqiQSFuo5u.jpg
  • 18
@CulturalEnrichmentIsNotNice: najgorsze że za 13 lat Cię dogonię i też zmagam się z chorobą skórną (atopowym zapaleniem skóry).


@UberSoldat: Ja Cię może pocieszę że mi Atopowe przeszło praktycznie całkowicie około 30lvl (teraz mam 33). A wcześniej miałem całe ręce, dłonie i nogi ciągle #!$%@? i swędzące, mimo ciągłego dbania i smarowania i tak od lat nastoletnich. No więc zawsze tylko długie rękawy i nogawki, nawet w środku lata. I unikanie
@Przepoczwarzenie: Znaczy się już wcześniej objawy się trochę złagodziły przez dbanie o to i unikanie czynników które pogarszają. Ale i tak czasem były gorsze nawroty, no i cały czas wymagało dbania. Natomiast gdzieś koło 30-31lvl przeszło prawie całkiem. W zasadzie samo (trudno mi znaleźć inną przyczynę, może co najwyżej mam teraz mniej stresu i więcej ruchu). No i teraz skóra mi ani nie wysycha, ani nie swędzi, ani nie pęka i