Wpis z mikrobloga

Typowy hipokryta jest typowy. Oto przychodzi taki wielki pan @RenkaRenkeMyje. Nie ma nic do powiedzenia sensownego o tym pięknym sporcie. Żali się jak typowy przegryw. Robi baiciarskie wycieczki. Wiecie "dam wam discord ale na priv". Żali się jak mu źle w życiu. Jak mu mityczne trolle dokuczają. Sam spamuje jakimś gównem. Żeby chociaż coś o królu pragi powiedział. Ktoś by się zawsze ciekawych rzeczy dowiedział. To nie. Czyta się takiego hipokrytę który narzeka na poziom tagu a sam wali śmietnik jak nie wiem co i jeszcze nie omieszka powiedzieć jaki to on zajebisty. Chcesz discord? Spoko, ale musisz przejść JEGO jaśnie pana AKCEPTACJE. @RenkaRenkeMyje będzie prowadził SELEKCJĘ.


#zuzel
GlebakurfaRutkowski_Patrol - Typowy hipokryta jest typowy. Oto przychodzi taki wielki...

źródło: comment_1600555950tiL5sqhY1gEvtBVKpEh2ry.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
nie mam zadnych lewackich zapedow gosciu


@RenkaRenkeMyje: Oczywiście, że masz. Cenzurowanie ludzi w internecie jest tego najlepszym dowodem. Chiński rząd, północno koreański rząd, Wietnamski rząd, Kubański rząd. Każdy z tych rządów jest lewacki. I każdy prowadzi cenzurę w internecie. Stalin cenzurował prasę. Ty cenzurujesz w internecie. Masz dokładnie takie same zapędy jak lewacy.

i nie wiem o co sie zesrales szczerze powiedziawszy


@RenkaRenkeMyje: Przecież to ty się zesrałeś hipokryto. Już
  • Odpowiedz
@marchew4: wylewaniem szamba to właśnie wy się zajmujecie dzbany z Gorzowa i nie, nie jestem kibicem WTSu (nawet na początku sezonu ich najbardziej #!$%@?łem za akcje z Glebem i gośćmi, no ale wyszły jeszcze większe kombinowania ze strony innych klubów), dopóki nie wyszła sprawa z oponami był spokój na tagu, a teraz jest jedna wielka szczujnia którą wy sobie urządzacie na Janowskiego i Spartę ogólnie i robi się jedno wielkie gówno,
  • Odpowiedz