Wpis z mikrobloga

obejrzałem karte glowna i walki poza walka wieczoru dobre
3 szybkie skończenia, cerrone vs price dobra bitka, a i holland vs steward też niczego sobie
Walker niby wygrał, ale już totalnie rozbity się wydaje, Chimaev pierwszym ciosem, teraz chyba czas na poważniejsze nazwiska, McKenzie w parterze też poezja
walka wieczoru raczej nudy, Woodley w swoim stylu, czyli nic nie robi, Colby coś tam bił, ale ogólnie lipa
za tydzień Jano!

#ufc
  • 5
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie ale czego oczekiwales bo Clobym? Zrobil to co robi najlepiej zajechał w parterze i wydolnościowo.. podobny styl walki do Kebaba i Usmana

Walker to taki Mike Perry, widowiskowo walczy ciekawa postac ale na top za cieki chyba ze zmieni styl walki i poprawi obrone

Cerrona uratował odjety punkt Prica za eyeboki

McKenzie ładnie ale sie wywalila przy chyba kopnieciu (z czego sama sie smiala) a rywalka wskoczyła jej do gardy xD
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: Covington skończył walkę przed czasem z poprzednim mistrzem i nic nie pokazał? Burns, Usman nie potrafili tego zrobić.
Walker spoko, taki glass canon, nie wiadomo co się wydarzy w jego walkach.
Chimaev vs Maia już brzmi dużo poważniej( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: Chimaev mega zawodnik, zaimponował mi jego balans ciała kiedy po KO wszedł na siatkę i stał na niej. Wszyscy już wieszają na nim laury i pasy 2 kategorii, ale wydaje mi się że robienie z kogokolwiek mistrza na tym etapie jest idiotyczne. Dajmy mu zawalczyć z kimś z topki ;) Piękne to będą walki ()
  • Odpowiedz