Wpis z mikrobloga

Znalazłem w garażu z 5 pudeł z płytami CD.

Filmy, gry nagrywane w latach 2000-2010 (mniej więcej). Pamiętam że była nagonka za dzieciaka na piraty. Ze chodzą po domach itp xD Ojciec wszystko spakował i schował na strychu i garażu.

Oczywiście wszystko piraty. Filmy w stylu oszukać przeznaczenie 1, Rocky 1 itp.

Wywalać to do kosza czy trzymać?

Kiedyś jak wszedł net, wszyscy to wywalali bo wszystko jest w necie. A teraz ciężko znaleźć stare Filmy nawet na warezach czy torrentach.

Tak kminie czy wywalać czy ogarnąć laptop z napędem i przerzucić te wszystkie piraty na dysk.

#pcmasterrace #komputery #filmy #gry #staregry
Qontrol - Znalazłem w garażu z 5 pudeł z płytami CD. 

Filmy, gry nagrywane w latach ...

źródło: 1000000235

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Qontrol: jak masz miejsce na trzymanie takich fantów to zostaw - nigdy tego nie włączysz, ale za 20 lat będziesz nostalgicznie wspominał dzieciństwo i młodość przeglądając same podpisy płytek
  • Odpowiedz
  • 454
@Qontrol: Jak czasem znajdę taką płytę z jakimś starym filmem to przez chwilę się cieszę. Do momentu kiedy go odpalę a tam jakieś nędzne rmvb, albo dvix 360p. Z reguły takie znaleziska to śmieci.
  • Odpowiedz
dobrze pisze i jest normalna najczęściej ma "gówniaka" i zataja ten fakt. Nie rozumiem konkretnie jaki ktoś ma problem, chociaż się domyśl


@Qontrol: da się je odczytać po tylu latach? wypalone płyty mogą już się przeterminowac
  • Odpowiedz
  • 4
@G06DbT Skąd mam ściągnąć kilka tysięcy filmów z lat 2000, w 4K i gdzie mogę wysłać Ci dane do przelewu żebym miał za co to kupić?
  • Odpowiedz
Skąd mam ściągnąć kilka tysięcy filmów z lat 2000, w 4K


@Qontrol: a skąd reszta świata je ściąga? ( ͡º ͜ʖ͡º) Mało tego, lata 2000 to jeszcze nie challenge - jak wiesz gdzie szukać to i produkcje z lat 60-tych w 4K pobierzesz bez większych problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żebym miał za co to kupić?


@Qontrol: fakt, płyty Blu-Ray swoje
  • Odpowiedz