Wpis z mikrobloga

Znalazłem w garażu z 5 pudeł z płytami CD.

Filmy, gry nagrywane w latach 2000-2010 (mniej więcej). Pamiętam że była nagonka za dzieciaka na piraty. Ze chodzą po domach itp xD Ojciec wszystko spakował i schował na strychu i garażu.

Oczywiście wszystko piraty. Filmy w stylu oszukać przeznaczenie 1, Rocky 1 itp.

Wywalać to do kosza czy trzymać?

Kiedyś jak wszedł net, wszyscy to wywalali bo wszystko jest w necie. A teraz ciężko znaleźć stare Filmy nawet na warezach czy torrentach.

Tak kminie czy wywalać czy ogarnąć laptop z napędem i przerzucić te wszystkie piraty na dysk.

#pcmasterrace #komputery #filmy #gry #staregry
Qontrol - Znalazłem w garażu z 5 pudeł z płytami CD. 

Filmy, gry nagrywane w latach ...

źródło: 1000000235

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@Qontrol: Ja bym wyrzucił, nie mam ani napędu w komputerze, nie miałbym ochoty to przeglądać (po co?) i szkoda miejsca do magazynowania czegoś czego się nigdy nie użyje.
  • Odpowiedz
@G06DbT: nieprawda, ja trzymałem w szufladzie i po kilkunastu latach kaplica. Nie wszystkie, ale część miała specyficzne wyżery.
  • Odpowiedz
@Qontrol: pamiętam zdarzało się że film który chciałem ściągnąć ujmijmy to, że finalnie nie okazywał się tym który chciałem ściągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qontrol: Trzymaj. Przynajmniej gdy AI w przyszłości pozmienia wersje różnych filmów pod kątem wokeizmu, tęczy, jakichś rzekomo niedoreprezentowanych mniejszości itp, bo dostanie taki prikaz od lewaków marksistów kulturowych, to Tobie zostaną wersje oryginalne offline, więc bezcenne w sytuacji gdy wszystkie na zasobach podłączonych do sieci zostaną zmienione.
(σ ͜ʖσ) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja kiedys mialem perelke - rainbow six rogue spear z dodatkami urban i covert operations z polsko-ruskim dubbingiem. Nie moge tego nigdzie znalezc a teksty byly niesamowite np "łoperacja kurek pandory". Wywalilem na smietnik za dzieciaka ze strachu jak byla sciema ze chodza po domach i piratow szukaja
  • Odpowiedz
@Qontrol: wartosc zerowa
sens odtwarzania - praktycznie zaden
czesc danych pewnie ulegla biodegradacji
mozliwosci dostania w cymbal od litery prawa - duze jesli przypadkiem ktos na to trafi i podpadniesz

co robic ... ;] yolo
  • Odpowiedz
  • 1
@Qontrol nie było nagonki, tylko realne akcje. W 2010 miałem najazd na chatę w pgrowskim bloku na wsi. Zatrzymano mnie, plyty Cd z Shrekiem i Mumia 1 na divx. Miałem 17 lat, grożono milionowymi karami. Zakończyło się spapraniem psychiki i odebraniem zarekwirowanego kompa po roku z Komendy, gdzie wszyscy jechali na pirackim sofcie.
  • Odpowiedz
a skąd reszta świata je ściąga?


@purrminator: Z dupy, bo nie ściąga. O ile bardziej znane produkcje są w 4k, to już te bardziej niszowe czy po prostu mniej popularne już nie. Ja do tej pory nie mogę znaleźć pierwszego filmu ze Stallonem w 4k, średni był ale zawsze mnie śmieszył ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z dupy, bo nie ściąga. O ile bardziej znane produkcje są w 4k, to już te bardziej niszowe czy po prostu mniej popularne już nie.


@kolejne_juz_konto: zależy jak się szuka. Bo owszem, rotacja jest: jedne wstawki umierają, inne się pojawiają ale wybór jest gigantyczny. Po prostu wszystko przeniosło się ze stron typu PirateBay czy Kickass na prywatne trackery.
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o amerykańskie filmy z mainstreamu typu rocky 1 czy oszukać przeznaczenie wpisujesz w google angielski tytuł filmu + rok + yify i masz normalnie.


@fafankulo: yify to raczej dla koneserów którzy tesknia za tą pikseloza z czasów .rmvb
  • Odpowiedz