Wpis z mikrobloga

@elozapiekanka: Edifier X3, na jednym ładowaniu trzymają ok 6h, zasięg do 10 metrów, elegancko się parują oraz całkiem przyzwoicie grają jak na cenę 93zł... A no i (przynajmniej u mnie) całkiem dobrze się trzymają w uszach.
  • Odpowiedz
  • 0
Z tymi słuchawkami że jest tak że słuchawki bezprzewodowe z kabelkiem bluetooth są tańsze i lepaze niż te malutkie gówienka bez kabla.

Też chciałem jakieś douszne bez kabli ale nie warto.
Kupiłem Xiaomi Mi True wireless za 300zł i #!$%@? grają. Dźwiek nie jest czysty.

Kupiłem JBL TUNE 160BT za 150zł i dźwięk jest rewelacja.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elozapiekanka: te xiaomi mają dobre brzmienie i zasięg ale kaprawy czas pracy. Ja trenuję nierzadko 2h i nie dają rady.

Lepsze są np Sony WI-SP510. Na luzie robię trening, potem rower z 2h i tak co 3-4 sesje podladowuje. Do 15 godzin podobno wytrzymują.
  • Odpowiedz
  • 0
@elozapiekanka mam dokładnie te od Xiaomi i nie mam żadnych problemów, a używam głównie na siłce, bieżni itp. Znam kilka osób, które ich używają, jeżdżą też np. na rowerze i też się trzymają. Raz mi jedna się nagle rozłączyła na kilkanaście sekund przez kilka miesięcy użytkowania.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka nie polecam xiaomi airpods, mają słaby zasięg, często się rozłączają i ogólnie występują problemy z parowaniem pomiędzy słuchawkami. Jakość dźwięku za tę cenę do przeżycia
  • Odpowiedz