Wpis z mikrobloga

Joe Biden, kandydat na prezydenta (i zapewne od stycznia prezydent) USA:

Powiem jasno: prawa LGBTQ+ to prawa człowieka - a strefy wolne od LGBT nie mogą mieć miejsca ani w Unii Europejskiej, ani na świecie.


Jest to jego komentarz do wystąpienia szefowej Komisji Europejskiej, w którym mówiła:

Chcę postawić sprawę jasno. Strefy wolne od LGBT to strefy wolne od ludzkości, od wartości humanistycznych i nie ma dla nich miejsca w naszej Unii.


Nie wiem, która polska gmina jako pierwsza uznała się za strefę wolną od LGBT, ale musi to być ciekawe uczucie: jesteś sobie gówno-wójtem jakiejś gminy Pierdziszów Dolny pośrodku niczego, nie potrafisz swoim wyborcom zaoferować niczego poza szczuciem na mniejszości, bo nie znasz się na niczym poza chlaniem wódki, a na stanowisko trafiłeś, bo jesteś kolegą zięcia zastępcy szefa powiatowych struktur PiS-u lub innej katobojówki. No i mija parę miesięcy, a twój durnowaty pomysł trafia na salony i równają go z ziemią szefowa KE i (przyszły) prezydent USA. xD

Ja bym był odrobinkę obsrany. Póki co w Polsce wszyscy cię chwalą, a może nawet minister Zero jeszcze poratuje jakimiś stoma tysiącami, ale jeśli okaże się, że przez twoje debilne wymysły na użytek gminnych wyborów polska polityka zagraniczna posypie się już do końca i stracimy ostatniego sojusznika, to te pochwały mogą się chybko skończyć, a może nawet przepoczwarzyć się w pretensje. ^^

#homoseksualizm #lgbt #bekazkatoli #bekazpisu #neuropa
  • 25
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal: #!$%@? juz od tematu LGBT, cywilizacja Rzyska zaczela sie chylic ku upadkowi w 2w n.e. aby upasc ostatecznie w 476. Te procesy historyczne trwaja dziesieciolecia i trzeba byc slepym zeby nie zauwazyc ze srodek ciezkosci przesuwa sie do Azjii. Zachod upadnie ale nie bedzie to mialo miejsce pewnie przez kolejne 50lat. Rognozy demograficzne dla samej Nigerii przewiduja 450mln ludzi w tym jednym tylko panstwie afrykasnkim za pol wieku. To mniej
  • Odpowiedz
@grillo: za 50 lat będzie taka technologia wojskowa jaka filozofom się nie śniła, jaki problem bombardować ich transportery? Podpisałbym taki dekret bez zastanowienia
  • Odpowiedz