Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: Nie, nie sprawdzałem. Vendor ma zaimportowane 449 ocen z recon'a i pewnie miał dużo więcej na empire. A na markecie 70 ocen z czego 96% pozytywów. Myślisz, że ryzykowałby wyjebką dla tych paru sprzedaży żeby szybko markę wyrobić?
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Vendor do niedawna sprzedawał tylko kartoniki, na dodatek jego nazwa mówi, że tylko w kartonikach się specjalizuje. Zaufam mu ale standardowo tylko połówka wleci na początek na test. Jak coś to będzie info czy legitne czy nie
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Jakieś tam doświadczenie z psychodelikami już mam, 200 ug planowałem na następny raz ale będzie 100 ug bo znajomą będę tripsittował. O testach z SIN wiem od dawna, interesuję się bardzo redukcją szkód i wykorzystaniem psychodelików w celach medycznych, chciałbym w przyszłości należeć do jakiejś instytucji tego typu ()
  • Odpowiedz
@bims: a to miło:) chcesz pochwalić się pozytywnymi zmianami w swoim życiu, które wydarzyły się za pomocą psychodelików?

Próbowałeś czegoś innego niż kwas, grzybow chociażby? Bo mam wrażenie, ze one maja większy potencjał do naprawiania człowieka, szczególnie gdy wykraczamy poza microdosing
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Od czasu kiedy zacząłem microdosing na codzień jestem bardziej wypoczęty, pozytywnie nastawiony oraz social skill mam dużo lepszy. Chociaż dzisiaj mam mood 1/10 przez taką jedną dramę ze znajomymi. Na 2 poprzednich Dose day'ach były wydarzenia które wbiły mi się w psychikę, więc na razie myślę, że zrobię sobie miesiąc przerwy, ew jak mood mi się polepszy to spróbuje 10 ug przyjąć i zobaczę jak to będzie.

Grzybów nigdy nie
  • Odpowiedz