Wpis z mikrobloga

Ej @KFD_pl co się dzieje ze smakami białek? Poluje na jakieś zwykle śmietankowe albo mascarpone (w sensie smakowe ale jak najprostsze). Sprawdzałem chyba ze dwa tygodnie temu i nie było, dzisiaj sprawdzam i dalej dupa. Kiedy można się spodziewać dostawy?

#kfd
  • 6
@KFD_pl może to głupie pytanie... Ale dlaczego na smaku śmietankowo mlecznym jest obrazek słoika i... Jakichś kulek wyglądających jak orzechy? Poprzednim razem myślałem myślałem że wysłaliście zły smak i teraz mam w domu dwa, które totalnie mi nie smakują xd
@neo_vir: Jak zauważyłeś, przez wzgląd na ciągłe małpowanie wzorów naszych opakowań, zmieniliśmy design. Smak jest zapisany na tylnej stronie opakowania, tuż obok kodu paskowego.
@KFD_pl yup, ogarnąłem ten fakt przy drugiej paczce :P tzn ten z kodem kreskowym. No dobra, ale co z dostawą innych smaków? Będą jakoś w miarę szybko czy się nie nastawiać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KFD_pl: Teraz kopiują i nowy design. Nawet na FB czasem wyskakują reklamy z suplami z opakowaniami podobnymi do waszych. Dwie różne firmy już się nawinęły. xD