Wpis z mikrobloga

@NaturalBornLeader: Ale z drugiej strony, za bardzo 'twórczości' Parisa nie oglądam, ale co się wczoraj pośmiałem to moje, była w tym jakaś energia. Trochę za dużo tych inside żartów, ale zaraz to tłumaczył. W porównaniu do tych bladych #!$%@?, które siedzą tam jak na kazaniu to było spoko.
@NaturalBornLeader: Przecież nie o to chodzi. Tylko o to, że masz w tytule imię/nazwisko/nick danej osoby, możesz sprawdzić kto to. A to takie spuszczanie się, że nie znam tego typa, tamtego, to najczęściej widzę pod filmikami jakiś darwinow czy scifun od 12 letnich Julek, które piszą komentarze w stylu: czy tylko ja ogladam w tym wieku...żeby tylko dostać komentarz o swojej wyjątkowości. XD
@NaturalBornLeader: Coś w tym stylu, że wolę książkę niż głupie gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po odcinku z Delordem i Pukim od Lola w komentarzach wylała się masakryczna januszerka, ale w sumie tez się czepiam, bo przecież taka jest specyfika Twittera, że Stana czy Borka obserwują w większości +30-40.
@Opipramoli_dihydrochloridum: Nie sądziłem w sumie, że trzeba więcej informacji niż to, że jest youtuberem, bo i tak na szybko trudno ogarnąć taki całokształt twórczości danej osoby. Wciąż, mam na myśli szersza perspektywę, jak w wypadku wspominanych wyżej zawodowców z Lola czy czegokolwiek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NaturalBornLeader: No dlatego, trzeba o tym pisać. W jakim celu? Chcesz się pochwalić, że kogoś nie znasz? Wydaje mi się, że każdy nie zna paru miliardów ludzi, więc powód do chwalenia taki -2IQ. Jeśli ktoś to pisze by się zapytać kto to to też tak średnio, bo szybciej niż odpowiedź zapewne odpowiedź znajdzie w Internecie.