Wpis z mikrobloga

hej miraski! dobra koleżanka, która od lat pasjonuje się gotowaniem, założyła Instagrama i poprosiła mnie, żebym podrzucił znajomym, którzy mogą być zainteresowani - pomyślałem, że może komuś tutaj się spodoba i będzie chciał dziewczynę zaobserwować. daje gwarancję jakości, bo sam wielokrotnie jadłem to, co przygotowała i naprawdę ma talent! ( ꈍᴗꈍ)

www.instagram.com/spoko_zywnosc

#instagram #gotowanie #gotujzwykopem #kuchnia #jedzenie #jedzzwykopem
Pobierz atxx - hej miraski! dobra koleżanka, która od lat pasjonuje się gotowaniem, założyła ...
źródło: comment_1600862518VA6SH7czHQ1CQYgRe6uD1n.jpg
  • 9
@atxx: wyglada niezle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj aktywny link
Poszły subki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak koleżanka chce się dzielić ze światem, to podpowiedz jej żeby zaczęła lajkowac mocno i intensywnie podobny kontent pod tagami, których używa to przyciągnie ludzi o podobnych zainteresowaniach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@atxx: Podpowiedz żeby przerabiała trochę zdjęcia, brakuje kolorów. Niech popatrzy na darmowe presety do lightrooma nawet. Na Instagramie i tak nie liczy się naturalność, a na pewno zwiększy zainteresowani, gdy poprawi fotki trochę, bo samo ułożenie jest często spoko.
@Raziel92 o tym mi sama właśnie ostatnio opowiadała, że chce się jakiegoś prostego programu do obróbki zdjęć nauczyć w najbliższym czasie, więc podobne wnioski, dzięki za radę! ()
też jej to mówiłem, ale mówi, że wolalaby nie - kiedyś chciałaby otworzyć knajpę albo w jakiś sposób zarabiać sprzedając to, co gotuje i nie chciałaby się dzielić dokładnym sposobem wykonania, chociaż zdaje sobie sprawę (co jej mówiłem), że przez to na pewno miałaby trochę więcej obserwujących i zaglądających na profil