Wpis z mikrobloga

myślałem że wszystkie WORDy wymieniają auta na bieżąco


@m4kb0l: przecież punciak był produkowany chyba do jeszcze zeszłego roku przez chyba kilkanaście lat. Sam się uczyłem na Grande Punto w okolicach 2007. Widać niektóre WORDy po prostu zmieniały na nowsze roczniki ;)
  • Odpowiedz
@windykator74 o shiet, to ty miejscowy? Dawaj ten bimber człowieku to nawet nie będziesz musiał wysyłać, a może i razem wypijemy przy okazji od góry osobistego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@windykator74 nie był to przytyk do ciebie ale krew mnie zalewa jak słyszę podnietę, ze pan Józef z Włocławka zdał prawo jazdy za 34. razem...
Nie kazdy się nadaje do prowadzenia samochodu. Poki prawo jazdy nie przestanie być przywilejem dla kazdego, bedziemy mieli co weekend dwucyfrowe statystyki w kostnicy z dróg.
Masz 3 podejscia, nie nadajesz się? To bedziesz jeździł autobusem. I koniec z patologią na ulicach.
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka: To ze Ci udało się zdać prawko to swoją droga, ale są różne sytuacje losowe typupiesi, do tego dochodzą rowerzyści i innych mnóstwo czynników, wedlug mnie to żaden wyznacznik kto ile razy podchodził do egzaminu
  • Odpowiedz