Wpis z mikrobloga

Ech, panowie...
Przyznam, że z lekkim przymrużeniem oka słuchałem o czasami o #blackpill, a zwłaszcza o #hipergamia i kolosalnych wymaganiach #p0lka na apkach randkowych. Częściowo dlatego, że kiedy ostatni raz korzystałem nie było tragedii, częściowo że laski w realu są ciągle całkiem miłe i nie księżniczkują.
Ale jako że mimo #mgtow to w #monkmode nie wszedłem to stwierdziłem że czas po****.
Instaluje na komórce jedną z popularnych apek i pierwsza rozmowa zwaliła mnie z nóg. Ja zacząłem, dodam że w opisie miałem na bezczela że szukam fuck buddy, ew. z czasem fwb.
-No hej
-Co za niekreatywny początek, widać że książek nie czytasz
Już miałem się odgryźć "w czasie siedzenia na kiblu przeczytałem więcej niż ty przeczytasz przez całe życie" ale zrezygnowałem. Nie zniżać się do poziomu #p0lka to podstawa. Dodam że nie była wybitnej urody, max 6/10.
Panowie, je na tych apkach #!$%@?ło.

#blackpill #redpill #tinder #badoo #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@vympayer: To i tak masz farta że z którąś cie #!$%@?, u mnie posucha na tinderze. Przed założeniem tam konta podchodziłem do wpisów z dystansem, teraz wiem że to czysta prawda a karłem czy grubasem nie jestem XD
  • Odpowiedz
@vympayer: czemu? Przynajmniej sprowokowała Cię w jakiś sposób. Znaczy, że choć trochę musiałeś się jej spodobać, bo w innym razie nic by nie odpisała xD
  • Odpowiedz
@majki-kujo: Właśnie nie chciałem wierzyć że to aż tak się zmieniło przez dwa lata odkąd korzystałem.
@Spring90: Mimo fatcelstwa mam kilka matchy (ciekawe ile będzie jak wrócę do formy). No ale #!$%@?, laski w realu IOI, przytulają się, mówią że chciałyby takiego chłopaka (dodam że jestem dość chłodny i rzeczowy, dodatkowo sarkastyczny momentami), laski na apkach (mimo że niby zgadzają się na taką relację) "teraz pajacuj"
  • Odpowiedz
@dzikop: Odpisałem jej tekstem nawiązującym do mojego ulubionego cyklu (dla uniknięcia wykrycia nie powiem jakiego). Wielka erudytka już nie odpisała XDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@vympayer: to nie była kwestia tego co napiszesz, mogles nawet najpiękniejszy wiersz skreślić i nic by to nie dało. Po prostu jej się nie spodobałeś a lajka dała dla atencji.
  • Odpowiedz
je na tych apkach #!$%@?ło


@vympayer: Było odbić piłeczkę delikatnie. A i nie zniechęcaj się po pierwszej rozmowie, ja trafiałem na fajne laski jak i na pustaki takie że aż nie wiedziałem że taka patola istnieje.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: Właśnie jak na mój zwykły styl odbiłem dość delikatnie, chciałem wybadać (dodam że cykl o którym wspomniałem jest dość znany). Zero odzewu XD
Aż się zdziwiłem bo w gównopracy momentami bywałem molestowany (nie były brzydkie to nie zgłoszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) a tutaj nagle księżniczki się trafiły
  • Odpowiedz
Mimo fatcelstwa mam kilka matchy (ciekawe ile będzie jak wrócę do formy). No ale #!$%@?, laski w realu IOI, przytulają się, mówią że chciałyby takiego chłopaka (dodam że jestem dość chłodny i rzeczowy, dodatkowo sarkastyczny momentami), laski na apkach (mimo że niby zgadzają się na taką relację) "teraz pajacuj"


@vympayer Same here. Mase razy laski do mnie się kleiły, co tam kleiły - same na chate ciągnęły. Nie zlicze ile razy zostałem
  • Odpowiedz
@Lord_Yabol: a to bardzo ciekawe. Jesteś może wyrzeźbiony? Mi sie wydaje że ba tinderze (o ile masz te mityczne 180) 90% sukcesu to morda, irl wzrost i sylwetka znacznie wiecej dają.

Ma to jakiś sens, bo przecież jak np jesteś bardzo wysoki lub szeroki w barach to laska dopiero jak jesteś bliżej czuje się zdominowana, przez neta tego efektu nie ma. Z drugiej strony ładna buźka nie zdominuje, jest ładna i
  • Odpowiedz
@Die_Wacht_am_Tiber nie jestem jakoś przesadnie mega wyrzezbiony, ale widocznie wystarczająco wyrzezbiony skoro laski same chcą mnie dotykać i się boltzować. Jestem raczej szczupły, aniżeli przypakowany (maratonczyk here). Na tinderze miałem normalne foty, bez gołej klaty, robione kartoflem. Uprzedzajac pytania: nie wiem na ile bym się ocenił w skali stooleymana, na brak atencji od dziewczyn poznanych irl nie mogę narzekać, więc... ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Lord_Yabol Polacy nie umieją robić sobie fajnych zdjęć XD Albo fotka z perspektywy gały uwydatniającą podwójny podbródek, albo aparat ustawiony centralnie na twarz, i jeszcze mina jak srający kot na pustyni XD Na tak zrobionych zdjęciach nawet chad wygląda na wieśniaka z polacką mordą. Uwierz, miałem fake tindera ze zdjęciami różowej i różnica między zdjęciami Polaków a zdjęciami typów zza granicy jest kolosalna XD
  • Odpowiedz
@Noiwuj0 coś w tym może być. Przyznaję, że nie spuszczałem się nad wyborem zdjęć, wstawiłem takie, jakie uznałem za odpowiednie. Jak zaznaczyłem wcześniej, robione kartoflem, ale nie selfiaki. Nawet specjalnie nie pozowane, bo i tak zainstalowałem sobie tindra z nudów, nie nastawiajac się na nie wiadomo co. Ale cóż, efekt i tak delikatnie mówiąc był daleki od oczekiwan. ( _)
  • Odpowiedz
@Lord_Yabol ale też trochę prawdy w tym jest, że ludzie, nie tylko różowe, na portalach typu tinder mają zawyżone oczekiwania i taka witaminka która irl ochoczo wypucowałaby ci knagę na tinderze nawet nie odpisze, takie życie, dlatego #!$%@? w tinder i bzikam różowe poznane irl( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz