Wpis z mikrobloga

Wpis pro bono, dla łysych jak kolano i zakolaków ;)

Ostatnio sporo czytałem i oglądałem materiałów na yt na temat przeszczepów włosów. Rozważałem wykonanie przeszczepu, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że raczej tego nie potrzebuję i jest spora szansa, że pomimo pomyślnego przebiegu przeszczepu byłbym niezadowolony z efektu. Robię ten wpis dla wszystkich rozważających przeszczep włosów, gdyż trafiłem na świetne filmy na youtube, gdzie profesjonalny konsultant jednej z najlepszych klinik w Stanach Zjednoczonych przedstawia różne zagadnienia związane z przeszczepami - rozwiewa mity, ostrzega przed nieetycznymi praktykami klinik.. itd. W internecie jest od groma materiałów nt. przeszczepów i dostępnych technik. Jednak poniższe filmiki tak naprawdę otworzyły mi oczy i pomogły podjąć słuszną decyzję. Zdecydowanie polecam zapoznać się z poniższymi nagraniami każdemu zainteresowanemu przeszczepem:

10 Reasons - Do Not Get A Hair Transplant


FUE vs. FUT Hair Transplant - What You NEED to Know!


How Many FUE Grafts Can You Have In One Hair Transplant Surgery?


5 Reasons To Choose FUE (Hair Transplant)


Hair Transplant Horror Stories ...Don't Become One!


Przeszczep to poważna decyzja. Pamiętajcie, żeby dobrze się doedukować zanim wybierzecie metodę oraz specjalistę, tak żeby to była świadoma decyzja. Pamiętajcie, że są doktorzy, którzy będą was traktować jak klienta którego trzeba oskubać (dosłownie w przenośni :)). Nigdy nie podejmujcie decyzji pochopnie, dajcie sobie czas żeby rozważyć wszystkie za i przeciw.

#transplantacja #lysienie #kubasprzeszczepia #przeszczep #wlosy
  • 2