Wpis z mikrobloga

@atteint: Bardzo ciężko kogoś oszukać, że empatia jest czymkolwiek przydatnym. Z punktu widzenia jednostki - empatyczne zachowania mogą przynieść korzyść tylko w stosunku do osoby, która jest nam w jakiś sposób potrzebna i jest to warunkiem uzyskania profitów.
Nie warto poświęcać swojego czasu dla innych, tym bardziej na ludzi z problemami, bo z definicji skoro mają problemy to ich opinia znaczy dużo mniej od opinii ludzi samodzielnych i zaradnych.
@Dispairter tylko że jest podejrzenie u mnie nowotworu i już jeden marker wyszedł poza normę.... Ja tylko potrzebuję trochę zrozumienia a nie poklepania po plecach


Mam nadzieję że to tylko jakiś błąd pomiarowy czy jak to się tam zwie... A swoją drogą to typ udziela naprawdę zajebistego wsparcia w takiej sytuacji. Przemyśl czy to jest dobry materiał na faceta dla Ciebie. Zdrówka!
Wiecie co jest przykre, że ostatnio mam dużo problemów i stresu, i chciałam spędzać więcej czasu z moim facetem, a on woli siedzieć przed kompem i mi dzisiaj powiedział, że "ludzie nie lubią spędzać czasu z męczącymi osobami" (,) #przegryw


Zostaw go i dołącz do społeczności przegrywów na wykopie gdzie wszyscy są kochani i akceptowani.