Wpis z mikrobloga

@peptide: A tak ogółem za pomysł najbardziej do tej pory lubię Aerosmith, że chłopak ma po prostu miniaturowy samolot, który lata i strzela mini nabojami i zrzuca mikro bomby xD

W ogóle uważam, że niehumanoidalne standy zasługują na więcej miłości. Najgorzej jak ludzie wymyślają wersje JJBA bohaterów z innych franczyz to zawsze muszą narysować, że se ma humanoida obok, który wygląda jak robotowa wersja jego w kostiumie który zwykle nosi. Zamiast
C.....m - @peptide: A tak ogółem za pomysł najbardziej do tej pory lubię Aerosmith, ż...

źródło: comment_16011282750MxB3N5VvE08OLneoz2eHS.jpg

Pobierz
via Android
  • 0
@Czymsim Jakie są jeszcze niehumanoidalne standy oprócz Super Fly i Rolling Stones?

Zgadzam się że zasługują na więcej miłości ale jednak te co wymieniłam to straszne gówno przez to że nie można ich kontrolować
@peptide: Ze Stardust Crusaders np. Hermit Purple, Strength, Emperor, Tohth i inne przedmioty czy "nieludzie". Albo w formie kostiumów, jak Oasis i White Album z Vento Aureo.
Miałem też na myśli takie nie do końca humanoidalne, jak Echoes, Sex Pistols, Harvest czy The Fool, w sensie że mają jakiś ludzikowy kształt, ale inne proporcje i rozmiar niż klasyczny przypakowany model lub są kilkoma mniejszymi stworkami.